PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625417}
5,5 85 236
ocen
5,5 10 1 85236
4,3 13
ocen krytyków
Carrie
powrót do forum filmu Carrie

Carrie

ocenił(a) film na 5

Ten film horroru nie przypomina. Słaby, nudny przeciętna gra młodej aktorki spowdziewałem się
porządnego straszaka a tu film mozna obejrzeć na całkowitym luzie. Nie polecam film bardzo,
bardzo przeciętny. moja ocena 4/10 porażka.

ocenił(a) film na 6
Adamczyk111

Gdybyś przeczytał książkę wiedział byś , że nie można spodziewać się straszaka. To historia o dziewczynie mającej talent telekinezy więc co ma tam zwalać z nóg? Moim zdaniem nic. Można było się tego spodziewać , wystarczy że ta świeższa wersja zawiera coś co każdy po przeczytaniu książki i obejrzeniu wersji z 76' nie było. Czyli kontynuację po śmierci Carrie. To ciekawe, ogólnie film bardzo fajny , nie nazwę go porażką choć nie jest straszny tak jak powinien być horror.

ocenił(a) film na 5
TrefnaPanna

Więcej w tym dramatu niż horroru nie powiem film momentami jest dobry ale momentami wręcz przeciętny za ładna aktorka do głównej roli powiem ze fabuła filmu jest bardzo ciekawa. Gdyby może ktoś inny wyreżyserował ten film był by lepszy. Przy tym filmie nie da się bać brak mu po prostu takiego klimatu. To bardziej dramat nawet momentami dla młodzieży jednak ja czekam już na premierę nowego filmu z tą aktorka i tam prezentuje się jej gra o wiele lepiej.

ocenił(a) film na 8
Adamczyk111

Nie bez powodu ma "gatunek: Dramat, Horror" :)
W końcu coś z jajem (niszczenie sali balowej oraz zabijanie kolegów) a nie, jakieś thrillery co noszą nazwę horroru :)
Mi się bardzo podobało i ja polecam obejrzenie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones