PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625417}
5,5 85 236
ocen
5,5 10 1 85236
4,3 13
ocen krytyków
Carrie
powrót do forum filmu Carrie

Co to ma byc?

ocenił(a) film na 2

Ten film to jakas tragedia. Dawno nie obejrzalam tak odpychajacego filmu. Wiekszosc filmu oglada
sie jak nastolatki znecaja sie psychicznie nad swoja kolezanka (czego ogladanie przyszlo mi z
wielkim trudem bo to po prostu idiotyzm), a potem ona fizycznie nad nimi. Jedyny plus w tym filmie to postac
matki Carrie, Julianne Moore jak zawsze najlepiej :) ****S P O I L E R**** A koncowka filmu to juz w
ogole tragedia, przeciez ta blondynka nie zrobila nic tak zlego, zeby ta klatwa przeszla na nia i jej
dziecko.

Icanthelpit

Rozumiem, że nad toba tez sie znecali i bylo ci przykro?

ocenił(a) film na 2
Bambo803

Nie.

ocenił(a) film na 7
Icanthelpit

Jaka klątwa?

ocenił(a) film na 2
Kierokat

Z tego co pamietam to matka Carrie mowila cos o tej klatwie, ktora powstala jak ona uprawiala sex z jej ojcem. On byl zlym czlowiekiem, a jej sie i tak podobalo co razem wyprawiali :) No a pozniej z pewnego powodu przeszla na ta blond pieknosc, ktora dreczylo sumienie.Moglam cos zle zrozumiec. Zreszta nie jestem znawczynia tego filmu. Nie latwo skupic sie na ogladaniu czegos co nie przypada ci do gustu, ya know?

ocenił(a) film na 4
Icanthelpit

Troszkę źle zrozumiałeś.
Był nazywany złym człowiekiem, bo ją zostawił i tyle. Nic nadnaturalnego.
Klątwy też żadnej nie było. Tak nazywała po prostu miesiączkę. Klątwą za niecne myśli i zachowania.

ocenił(a) film na 2
Dealric

Na koncu jak ta blondynka rodzila to wydalo mi sie, ze ta klatwa z Carrie przeszla na nia i kolejne zle dziecko sie rodzi haha :) No nic, mylilam sie. Jak teraz o tym mysle to film byl calkiem banalny. Ja to w glowie ulozylam sobie ta historie o klatwie i nawet film mi sie wydal ciekawszy.

ocenił(a) film na 6
Icanthelpit

To był tylko sen. Dość logiczne, że Sue przyśniło się coś takiego po tym, co zobaczyła. I po tym, że to właśnie Carrie powiedziała jej o ciąży. Z resztą, w momencie zakończenia akcji filmu dziecko się jeszcze nie narodziło...

Icanthelpit

Zgodzę się z Tobą - odpychający film.

ocenił(a) film na 2
Icanthelpit

tak, do dupy był ten film, mega nuda, nic się nie działo. Nie warto oglądać, strata czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones