PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625417}
5,5 85 213
ocen
5,5 10 1 85213
4,2 12
ocen krytyków
Carrie
powrót do forum filmu Carrie

Jak w temacie:) Generalnie wydaje mi się że remake są gorsze od oryginałów (chociażby "Koszmar Z Ulicy Wiązów"). Te stare wersje miały w sobie to coś. Może wydaje mi się tak dlatego że po tych "odświeżonych" oczekuje się czegoś niewyobrażalnego. Może jest też tak że gdybym obejrzał najpierw remake to miałbym inne zdanie. Nieprawdaż?

ocenił(a) film na 6
chemick87

Możliwe że masz rację z tym oglądaniem remaku przed oryginałem. Dla mnie również wersja De Palmy jest o wiele lepsza, ma ten klimat którego brakuje nowej części. I według mnie motyw z lewitacją Carrie był słaby :/

ocenił(a) film na 8
Maciek1357

Wersja De Palmy była dobra może w 1976 ale teraz wieje tandetą i niedopracowaniem scen,gdyby powstał w tym roku został by uznany za kino klasy C.

ocenił(a) film na 6
damch88

Takie jest Twoje zdanie, mi się po prostu tamta wersja bardziej podobała, ale i tak książka była najlepsza ;)

ocenił(a) film na 3
chemick87

Carrie Anno Domini 2013 to jedno wielkie rozczarowanie. Nigdy nie oglądałem ekranizacji De Palmy, a i tak uważam, że odświeżona wersja Cfilmu jest słaba. Gdyby porównać ją do opowiadania Kinga, wypada wręcz tragicznie. Chloe jest piękną i świetnie zapowiadającą się aktorką, ale zupełnie nie pasuje do roli Carrie. Nie wiem czy to ze względu na jej grę aktorską, czy z powodu urody, ale jest zupełnie niewiarygodna w roli nastolatki zaszczutej przez rówieśników. Jestem zawiedziony tym jak ukazano zemstę i śmierć głównej bohaterki, w oryginale była o wiele efektowniejsza. Miałem wystawić 4/10 ale przy ostatniej scenie z zakrwawioną ręką po prostu parsknąłem śmiechem i ocena poleciała oczko w dół.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones