PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625417}
5,5 85 236
ocen
5,5 10 1 85236
4,3 13
ocen krytyków
Carrie
powrót do forum filmu Carrie

bo ciekawy byłem w jakim kierunku potoczy sie akcja (do pewnej chwili). Szkoda,że Carrie była najpiekniejsza dziewczyną w tej durnej szkole - bo chyba nie o to chodziło,nie pasowała,

ocenił(a) film na 6
adamxx68

Właśnie w pierwotnej wersji Carrie przerażała wyglądem i na tym miało to wszystko polegać, a nie na ładnej aktorce, która ma grać takie pośmiewisko. Poza tym pierwsza wersja Carrie była bardziej podobna do książki, co było ogromnym plusem (odrzucały mnie te nagrywane filmy, internety itd...).

ocenił(a) film na 6
Meeferu

Mnie osobiście też odrzucały obecne zdobyczne cywilizacyjne z internetem i telefonia komórkową na czele. Chloe Grace Moretz podobnie jak i Julliane Moore należą do moich ulubionych aktorek, ale tutaj poległy, pierwsza była zbyt idealna, a druga na siłę próbowała robić z siebie zwariowana mamuśkę zaczytaną w Biblii...

ocenił(a) film na 6
adamxx68

"Szkoda,że Carrie była najpiekniejsza dziewczyną w tej durnej szkole"

Serio?

ocenił(a) film na 6
shamar

Żeby to zrozumieć polecam lekturę książki...

ocenił(a) film na 6
Skandal

Doskonale rozumiem.
W życiu bym tak nie napisał O Moretz. Już ta blondyna była ładniejsza.

shamar

Jak kto woli, ale myślę że zdecydowana większość męskiej publiczności docenia urodę Chloe, i zgadzam się z tym że była najładniejsza przez co trochę nie pasowała do roli Carrie.

ocenił(a) film na 8
shamar

Chloe jest piękna. Ma wyjątkową urodę.

adamxx68

Tak. Dużo osób twierdziło, że Chloe Grace była za ładna na tę rolę. Ja też się z tym zgadzam, ale nie powiedziałabym, że źle wypadła. A co do filmu to był fajny, ale horrorem bym tego nie nazwała, może bardziej melodramatem fantastycznym czy coś w tym kierunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones