PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625417}
5,5 85 230
ocen
5,5 10 1 85230
4,3 13
ocen krytyków
Carrie
powrót do forum filmu Carrie

Muszę powiedzieć że nie oglądałam pierwszej wersji więc nie mam porównania dlatego mam pytanie która wersja lepsza bo nie wiem czy warto poswięcić czas na pierwszą wersję Carrie.

Violetta_Stosel

Nie pytaj się innych bo każdy ma inny gust. Sama powinnaś obejrzeć starszą wersję dla samej siebie żeby porównać. Jak dla mnie obie wersje są ok. Choć w tej pierwszej o wiele lepsza jest Carrie. Aktorka która się w nią wcieliła zagrała fenomenalnie i jej wygląd jest intrygujący. Choć tak na prawdę najlepsza jest książka, polecam i zachęcam do przeczytania.

ocenił(a) film na 5
Violetta_Stosel

według mnie - pierwsza lepsza.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Violetta_Stosel

Zdecydowanie pierwsza. Przede wszystkim ma lepszy klimat, a gra aktorska stoi na dużo lepszym poziomie (w końcu film dostał dwie nominacje do oscara dla dwóch aktorek). Oczywiście jak mówiła osoba powyżej, to wszystko kwestia gustu, niemniej jednak stare horrory mają w sobie to "coś", co sprawia, że są dużo lepsze od swoich współczesnych remaków ;)

ocenił(a) film na 7
Matekes15

Ja tez wole stare horryory od tych nowych bo teraz to tylko robią tak żeby było dużo krwi i nic wiecej. Bardzo lubie laleczke Chucki (przynajmniej 3 części) i chciałam żeby zrobili reimag.Obejrzałam go i bardzo sie rozczarowałam tylko krew ,zabijanie i krew a starsze wersje trzymają w napięciu. Ogladałam 1 wersje i musze przyznać ,że o wiele lepsza chociaż też jest dobra nowa wersja.

ocenił(a) film na 4
Violetta_Stosel

jesteś kolejną osobą która nie rozumie, że skala ma 10 ocen do wyboru?

ocenił(a) film na 7
Dealric

Przeciez rozumiem

ocenił(a) film na 3
Violetta_Stosel

Oczywiście że pierwsza lepsza remake jest do dupy jak we większości filmów żaden aspekt tej części z 2013 roku nie był lepszy od oryginału .

ocenił(a) film na 1
Violetta_Stosel

Oceniłaś film na 7 czyli podobał Ci się, dlatego sądzę, że oryginał może nie przypaść Ci do gustu ;)
Nie zastanowiła Cię niewiarygodność takiej historii osadzonej w czasach współczesnych? Jak można w dzisiejszych czasach przez całą szkołę nie wiedzieć nic o menstruacji, a z drugiej strony swobodnie szukać informacji o telekinezie w internecie? Tutaj absurd goni absurd, o ile historia opowiedziana w '76 miała sens i jakąś logikę, o tyle tutaj przedstawiono jakąś paranoję. Na domiar złego wszystkie sztuczki wykonywane przez laskę to czysty Harry Potter w połączeniu z Mumią :D Bardziej pasowało mi to wszystko na pastisz w stylu Scary Movie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones