PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=905}
7,9 94 777
ocen
7,9 10 1 94777
8,2 34
oceny krytyków
Casablanca
powrót do forum filmu Casablanca

LITOSCI!!

ocenił(a) film na 5

Co w nim takiego pieknego???

Tygulka

pewnie to, że jako jeden z kilku tylko melodramatow, podoba się facetom :) klimat super, dialogi, ogólnie jakiś taki inny jest niż reszta.

Tygulka

Nie umiem udzielić odpowiedzi na to pytanie, ponieważ po 30 minutach oglądania zasnęłam, a obudziłam się na samą końcówkę. :)

Szanuję ludzi, którym ten film się podoba, oczywiście, aczkolwiek mi kompletnie nie przypadł do gustu.

ocenił(a) film na 10
Inka_2

hmmmm no cóż. Oglądnąłem stosunkowo niedawno po raz pierwszy i jesetm zafascynowany tym filmem, jak i aktorstwem Bogarta.

Jeden z naprawdę niewielu melodramatów, który oglądnąłem od początku do końca.

Klasyka kina. Powoli odnajduję w kinie to co mnie interesuje. Nowe filmy to powielenie koncepcji ze starych. Nie ma żadnego nowatorstwa, dlatego warto czasami przypomnieć sobie starsze dzieła :)

ocenił(a) film na 5
Milanese

noz tym sie zgadzam ja tez praktycznie ogladam stare filmy. O casablance wiele sie nasluchalam ze jest taki boski rewelacyjni i w ogole i pewnie dlatego po oberzeniu bylam rozczarowana bo dla mnie boski i rewelacyjny nie byl. Ale nie byl tez zly ;)

Tygulka

Nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones