PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113363}
7,0 40 719
ocen
7,0 10 1 40719
Casanova
powrót do forum filmu Casanova

Film jest naprawdę dobry - już za 1 razem mi się spodobał, a za 2 i 3 byłem nim po prostu zachwycony.. Ta scenografia, aktorzy, kostiumy, ale również muzyka (alexandre desplat, antonio vivaldi...) Uczta dla oka i ucha. Bardzo przyjemna lekka komedyjka z super obsadą. Polecam wszystkim (choć wiem, że wielu nie przypadnie do gustu :) Ja bardzo lubię takie "inne" filmy, które nastawione na sukces (rozmach produkcji, doborowa obsada itp.), nie osiągają go, ale do mnie trafiają:)))

Sparkling1986

a mnie też się podobało:) Oglądałam na obozie integracyjnym (szkolnym), hehe najlepsze że to szkoła katolicka ;) i jeszcze pirata miał ojciec, ale ciiiiiiiiiiiiiiiii!;)

Sparkling1986

zgadzam się w zupełności z Tobą :) Słabo oceniony, ale mnie również urzekłu kostiumy, kolory i ogół.

Sparkling1986

Kostiumy oki. Duży nakład scenografów.
Poza tym jednak film jednorazowego użytku.

użytkownik usunięty
Jorjan

kolory, kostiumy, baardzo ładne:) Urocza komedia, dobrzy aktorzy. Warte oglądnięcia!

zgadzam się z wami, świetny film, bardzo mi się podobał:D

ocenił(a) film na 6
Maguda

Jak dla mnie był niezły ;) I nawet śmieszny w niektórych momentach :)

pietrusia

mnie również się podobał, to chyba jedyny film kosiumowy, który oglądnęłam w całości :)

użytkownik usunięty
Sparkling1986

Zgadzam się! Film brdzo sympatyczny, kostiumy wspniałe i duzo humoru ;)

ocenił(a) film na 10
Sparkling1986

film ma coś w sobie, fajna gra Ledgera, autentyczność bohatera casanowy , fajne laski, gorąco polecam bo wciągająca fabuła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones