PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1470}
7,5 586 352
oceny
7,5 10 1 586352
6,9 42
oceny krytyków
Cast Away poza światem
powrót do forum filmu Cast Away - poza światem

Doskonała rola dr Wilsona!

użytkownik usunięty

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że poziom filmu jest odwrotnie proporcjonalny do nakładów na jego publicity. A może to tylko działanie czynnika psychologicznego, że po zmasowanej akcji promocyjnej spodziewam się obejrzeć arcydzieło? No nie wiem. W sumie wyszło tak, że Tomek Hanks tak patrzył i patrzył na mnie zawzięcie z co drugiego billboarda wzdłuż trasy mojego codziennego spaceru, więc i ja zdecydowałem się obejrzeć go w "Cast Away". I cóż, średnio oceniam to co widziałem. Ani to nie było nic nowatorskiego ani odkrywczego. Po prostu dobrze zrealizowany film oparty o obcykany scenariusz. Na korzyść "Cast Away" niewątpliwie przemawiają zdjęcia do filmu. No ale w tak dobranej scenerii dla toczącej się akcji, trudno spodziewać się słabych zdjęć, szczególnie, że film jest amerykański. O ile panowie Zemeckis i Hanks liczyli na powtórzenie sukcesu Forresta G. to moim zdaniem nie udało im się to. Wracając do "Cast Away" powtórzmy jeszcze raz: wielki mały człowiek to sprytne zwierzątko i dużo potrafi. Ale o tym to już wiedział Piętaszek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones