PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1470}
7,5 586 383
oceny
7,5 10 1 586383
6,9 42
oceny krytyków
Cast Away poza światem
powrót do forum filmu Cast Away - poza światem

Nudny film

użytkownik usunięty

Strasznie nudny, nic się nie dziej tylko siedzi na tej wyspie, je kraby, gada do piłki itd. Nie podobał
mi się i tyle.

ocenił(a) film na 9

Aha .

ocenił(a) film na 3

Popieram opinię Krystiana. Film nudny i to strasznie. Ta ocena to jakieś śmiechu warte. Jego pobyt na wyspie mogliby znacznie skrócić, a w dodatku na koniec zrobili z tego wszystkiego żałosne romansidło...

ocenił(a) film na 10
nesz1

Żałosne romansidło? nuda na wyspie? Są różne gatunki kina!!! Co wyście chcieli żeby go kanibale gonili, żebyodkrył skarb labo żeby pojawiła się strzelanina, a może kosmici??? Ludzie to jest dramat, film o ludzkiej wytrwałości o miłości. W dodatku nie kończy się pełnym happy endem, choć żona go kocha to naturalne po kilku latach układa sobie życie inaczej. Ostatnia scena jest niesamowicie emocjonalna....

ocenił(a) film na 10
nesz1

Oż *****! Złapał cię Jigsaw z Piły! Cśśś... Coś mówi...

JIGSAW: Witaj nesz1 chcę z tobą zagrać w grę...
NESZ1: Monopoly?
JIGSAW: NIE! Masz tutaj dwa drzwi. Jedne prowadzą do obejrzenia badziewnego "Strasznego filmu". Drugie zaś prowadzą cię do szybszego wypuszczenia, ale musiałbyś coś zrobić...
NESZ1: Co?
JIGSAW: OCENIĆ TEN FILM NA OCENĘ 5 W GÓRĘ! BUAHAHA!
Co wybierasz? Życie czy śmierć?

nesz1

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

ocenił(a) film na 7

Niektórzy chyba nie ogarniają tego, że to dramat. Tutaj nie ma być akcji przez 90% filmu. Jeżeli chcecie, żeby nie było nudy, obejrzyjcie sobie jakieś kino sensacyjne. Dramat ma w człowieku wzbudzać emocje, a nie zabawiać go przez cały czas samą akcją.

ocenił(a) film na 3
Rybzor

Ten film nie wzbudza żadnych emocji. Gdyby tak było, nie pisałbym, że jest nudny. Od początku do końca wiadomo, że główny bohater i tak wróci w końcu do domu. Po za tym gra aktorska jest co najwyżej średnia.

użytkownik usunięty
Rybzor

Nie spodziewałem się kina akcji. Wiedziałem, że to będzie film o rozbitku, ale liczyłem, że na tej wyspie będzie się działo coś interesującego.

ocenił(a) film na 8

No, czyli jednak liczyłeś na jakieś strzelaniny, dzikie zwierzęta, albo coś takiego?

ocenił(a) film na 9

Jak można wystawić temu filmowi ocenę 1 ? Z tego co widzę Twoje oceny są bardzo prymitywne. Coś ci się podoba to 10/10 , coś ci się nie podoba to 1/10. Wiele filmów mi się nie podoba a jednak wystawiam racjonalną ocenę , chyba że coś naprawdę jest tandetne.

ocenił(a) film na 10

Polecam High School Musical - spodoba wam się.

ocenił(a) film na 8

przecież to kolejna ślepa pała która nie widzi innych ocen, daje albo 1 albo 10, śmiechu warte

ocenił(a) film na 5

Zgadzam się. Strasznie nudny. Tylko siedzi i gada bez przerwy ,,Wilson, Wilson!".

ocenił(a) film na 7

Nie oglądaj więcej dramatów ...

ocenił(a) film na 9

A tak z ciekawości... ile masz lat?

ocenił(a) film na 8

A co miał robić? Walić "kapucyna" jak gimbus?

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones