PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1470}
7,5 586 330
ocen
7,5 10 1 586330
6,9 42
oceny krytyków
Cast Away poza światem
powrót do forum filmu Cast Away - poza światem

Oscar za rolę drugoplanową dla Wilsona!

cafffeine

zdecydowanie się zgadzam :D

ocenił(a) film na 10
cafffeine

a mnie zawsze porusza i wzrusza ta scena, gdy wilson mu odplywa on wskakuje do wody chce go dogonic i zaczyna go przepraszac - od strony psychologicznej tez fajna kwestia z tymi przeprosinami i rozpacza jego:)

ocenił(a) film na 7
krzychu_k2

zagadzam sie to jedna z najlepszych scen w filmie,az ciarki przechodzą

cafffeine

Popieram! Tylko że oscara powinna dostać raczej piłka, która go zagrała.

cafffeine

Jestem za! Wilson był fenomenalny! :D

ocenił(a) film na 8
cafffeine

Scena, w której Chuck traci Wilsona jest cholernie wzruszająca. I nie tylko ta - także ta, po 'kłótni', kiedy Chuck wyrzuca piłkę z groty i potem jej szuka... I w ogóle ten motyw. Człowiek jest istotą społeczną i potrzebuje kontaktu z innymi ludźmi, a wobec samotności to piłka była jego największym przyjacielem...

ocenił(a) film na 8
buszasz

http://demotywatory.pl/1086494/Wilson ; )

użytkownik usunięty
buszasz

Wilson. <3

dawajcie stworzymy na fejsie fanclub Wilsona! ;D

ocenił(a) film na 8
darek12322

proszę bardzo, jeśli tylko ktoś wykaże się inicjatywą. ;D

buszasz

Jest już taka grupa, dosyć liczna, ponad 335 000 fanów. Wilson the volleyball

ocenił(a) film na 8
Arg

Dzięki, już się zapisuję ;d

ocenił(a) film na 7
buszasz

Mnie również ten motyw z Wilsonem najbardziej poruszył i utkwił mi w pamięci. Dla mnie to najlepszy wątek w tym filmie. I po 4 latach na wyspie też urosła mu czupryna :).

ocenił(a) film na 10
cafffeine

hmm
ale przecież wilson to był Tom Hanks, mozna powiedziedziec jego krew, on sprawił ze polubiliśmy piłke poprzez to jak zagrał ,,przyjaźń" z wilsonem to jak z nim rozmawiał jak go potrzebował i z jakim wzruszeniem sie z nim żegnał...
to Tom Hanks jego emocje jego głos

ocenił(a) film na 10
mojlebpelenfilmow

w sumie racja. chociaz ja na wilsona tak nie patrzylem. i dla mnie zawsze to bedzie pilka w tym filmie. kazdy z nas stworzylby sobie takiego ,,przyjaciela" w tej esktramalnej sytuacji, to pewnie naturalny odruch istoty ludzkiej w takim stanie faktycznym w jakim byl Hanks. zastanawia mnie co innego:) ciekawe od strony psychologicznej by bylo, gdyby z ta pilka wrocil do domu. jestem ciekaw czy zatrzymalby Ją. Wydaje mi sie, ze moglby jej nie oddac i nigdy nie wyrzucic ... specjalisci, psycholodzy, pewnie by argumentowali, ze to niezbedne zeby odciac sie od tych wydarzen, zapomniec, trzeba by bylo rozstac sie z wilsonem ... czujecie ile roboty by mieli psycholodzy z ta sytuacja ... jaki dramat. z perpsektywy niektorych to bylaby tragikomedia. zaloze sie ze Hanks, by miesiacami, latami stal za wilsonem i odpieral pozbycie sie Go. czujecie sesje, na kotrej facet zapiera sie nogami i rekoma zeby wyrzucic pilke.

ocenił(a) film na 9
cafffeine

zgadzam się ;D

ocenił(a) film na 9
carrriee

Scena z Wilsonem to arcydzieło ;)

cafffeine

Druga żona Hanksa ma na nazwisko Wilson :)

ocenił(a) film na 8
perun_6

haha ;d ironia losu.

ocenił(a) film na 8
cafffeine

Dla mnie niesamowita była więź pomiędzy widzem a piłką...Co reżyser musiał zrobic żeby pół Świata płakało (a przynajmniej odczuwało smutek) gdy Chuck kłócił się z Wilsonem,gdy go wyrzucał i gdy go w końcu stracił...
Przyznaję się-Płakałam rzewnie ;)
Wyobraźcie to sobie : Ktoś Wam mówi że stracił piłkę a My w płacz...Nieee, raczej mało nas to obchodzi.
Więc co musiało się stac,że Wilson wywołał w Nas tyle emocji?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones