PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669516}
5,6 684
oceny
5,6 10 1 684
Cavemen
powrót do forum filmu Cavemen

„Cavemen” Herschela Fabera to historia czterech kumpli z wielkiego miasta, którzy wspólnie
mieszkają i wspólnie pracują, dobrze się bawią, zaliczają panienki, a w międzyczasie… szukają
miłości.

W skrócie - film, jakich wiele, nie wnoszący zbyt wiele do gatunku. Łyka się go jednak
bezboleśnie, całość jest bowiem całkiem zgrabnie nakręcona, aktorzy posiadają charyzmę (w
szczególności Skylar Astin i Chad Michael Murray), z ekranu pada parę ciekawych uwag
dotyczących życia młodych ludzi, którzy nie wiedząc co robić, nie dostrzegają tego, co mają na
wyciągnięcie ręki. Ogólnie lekki, łatwy i przyjemny klimat all around.

Na plus pomysł pokazywania na ekranie gotowego filmu na podstawie tekstu jednego z
bohaterów, będącego początkującym scenarzystą. Taki film wewnątrz filmu, co jest dodatkowo
ciekawe, gdyż gotowy scenariusz też nazywa się „Cavemen”.

Dodatkowo fajnie popatrzeć na przestronne, bardzo klimatyczne mieszkanie bohaterów,
dokładnie takie, jakie posiadają nowojorscy bohaterowie „Glee”. Naprawdę niezła sprawa,
pokazująca jak ładnie można urządzić pomieszczenia pofabryczne.

„Cavemen” to typowa komedyjka o sprawach damsko-męskich. Całkiem zgrabna i nie
wywołująca zażenowania, ale wylatująca z głowy w kwadrans po seansie. Tym razem krótko, bo
i nie ma szczególnie o czym pisać. A wynotowuję seans tego filmu, bo powoli wychodzi, że
zapoznaję się z prawie całą filmografią Skylara Astina. ;)

Ocena: 6/10

Po więcej (dłuższych i bardziej przemyślanych) tekstów zapraszam na mojego filmowego bloga:
http://superkaczy.blog.pl

kaczy_mike

Dzięki ;) wiesz może gdie można obejrzeć? ;o

ocenił(a) film na 6
Zuzol26

A, proszę, proszę. ;)
Nie, niestety nie wiem. Z tego co widziałem to gdzieś w necie zadebiutowało na jakimś serwisie nawet, ale szczegółów nie znam.

Zuzol26

Można ściągnąć z wielu torrentów bez problemu, nie ma raczej problemów z dostępnością. Zastanawiam się właśnie, dlaczego ten film zginął wśród innych u polskiej publiczności.

kinga_kulakowska

wiem ;/ jak chce online to albo nie ma albo jest tylko po angielsku w gównianej jakości

Zuzol26

Z polską wersją na pewno będzie problem... ja już zdobyłam filmik i dziś zabieram się za oglądanie ;)

Zuzol26

Też szukam jakiegoś z napisami polskimi :(

ocenił(a) film na 7
kaczy_mike

Film jest OK. Mam jednak wrażenie, że mimo standardowego schematu miał aspirować do czegoś więcej. A może to tylko takie błędne odczucie wywiedzione z niebanalnej oprawy. To znaczy cała ta otoczka zdaje się być ciekawsza niż sam temat. Dla mnie na plus wypadł główny bohater (postać - aktor), który mimo prozaicznego bycia pierdołą i tak jest tzw. good guy, w którym atrakcyjne kobiety w końcu się zakochują (fakt, że zadanie miał utrudnione, bo kto dziś jeszcze jest fanem Randki w Ciemno :P). A jego dziewczyna jest naprawdę przepiękna...
I tym sposobem wracam do punktu wyjścia :D Cavemen - na szczęście to kolejny dobry film, w którym pojawiła się Camilla Belle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones