PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406526}

Cel

The Objective
5,4 2 872
oceny
5,4 10 1 2872
Cel
powrót do forum filmu Cel

Film był bardzo dobry. Przez cały czas trzymał w napięciu (bynajmniej mnie). Końcówka tylko mi się za bardzo nie spodobała bo nie bardzo wiadomo o co w niej chodzi. A może wiadomo, a tylko ja nieuważnie oglądałam. Tak czy inaczej polecam ten film.

ocenił(a) film na 8
diavolo0801

Czołem
Film faktycznie całkiem niezły. Obejrzałem i nie byłem zawiedziony. Swoją drogą intrygują mnie oceny na FW. Oraz niektóre komentarze (coś w stylu 'spodoba się widzom burakom'). Irytujące.
Wracając do filmu - końcówka. Hmmm... Nie wiem ;) Jeszcze nie rozgryzłem.

ocenił(a) film na 3
diavolo0801

Dzis doszlas do wniosku ;p (14 listopada 2012) Na filmwebie od: 16 grudnia 2004. 8 lat.... Ilez to czasu Ci zajelo ;p Gratulacje, oceniaj filmy pod siebie a tym lepsze pozycje zaproponuje Ci gustomierz ;]
Pozdrawiam!

diavolo0801

Bynajmniej? Litości...

ocenił(a) film na 8
timetourist

Jak nie masz nic inteligentnego do powiedzenia to nie zaśmiecaj filmweba badziewnymi komentarzami.

diavolo0801

Coz, nie zarzucaj innym braku inteligencji po tym jak sie osmieszylas uzywajac slowa niezgodnie z jego znaczeniem. "Bynajmniej" to partykula przeczaca. Tobie pewnie chodzilo o slowo "przynajmniej". Blad charakterystyczny dla osob nieoczytanych.

ocenił(a) film na 8
per333

Bardzo sie cieszę że jesteś oczytany i nieomylny. Nie wiem co bym zrobiła. Do końca zycia bym żyła w nieswiadomości.

diavolo0801

nie zrozum mnie zle, nie chcę nikogo urazić:) obejrzę ten film, ale lubię się czepiać o to słowo, mimo że sam bardzo lubię mówić tzw. po wiejsku:D ale powiem że bynajmniej nie rozumiesz słowa bynajmniej:) czasami sam go do końca nie rozumiem ale często lubię się tak głupio czepiać:)))

ocenił(a) film na 8
mrrkociaku

Powiedział co wiedział.

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

Dziwny film - w zasadzie to po zobaczeniu go mowie sobie " co za glupoty" - ale jednak myśle o tym filmie już od dłuższego czasu - co to właściwie w tej końcówce było itp. Tak że to chyba na plus - intrygował napewno

użytkownik usunięty
gornlee

Ja myślę, że jest to pewnego rodzaju przesłanie które ma nam uświadomić że nie jesteśmy jedyną dominującą inteligentną istotą we wszechświecie oraz nie powinniśmy tego ignorować bo możemy się "od Nich" dużo nauczyć, ale musimy pozostać przy tym ostrożni, a do takich przemyśleń skłoniła mnie scena na sam koniec filmu kiedy to ten agent z CIA lewitował nad łóżkiem i wypowiedział słowa "To nas wszystkich ocali".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones