PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406526}

Cel

The Objective
5,4 2 872
oceny
5,4 10 1 2872
Cel
powrót do forum filmu Cel

Oglądałem go z zapartym tchem... Nie dość, że jest tam elitarny oddział jednostki wojskowej idący wbrew pozorom na zwykłą misję, która potem okazuje się najniebezpieczniejszą misją ich życia, to są też elementy mitologiczno-mistyczne. Twardzi, zaprawieni w bojach żołnierze muszą uznać, ze są bezradni jak dzieci w starciu z nieznanym dotąd wrogiem...

ocenił(a) film na 8
Constantine_34

Mi też się podobał wbrew opiniom, że zasługuje na 1/10. Jeśli ktoś lubi kino s-f i wie, że w filmie ważny jest klimat a nie kupa efektów specjalnych na każdym kroku to polecam.
Zresztą, obejrzyjcie i oceńcie zamiast kierować się opiniami innych ;) Według mnie warto, a czy według Ciebie też? To już sam musisz ocenić drogi filmwebowiczu ;)

ocenił(a) film na 6
kamyk123

Zgadzam się film niegłupi jest,surowe pejzaże,sugestywna tu i ówdzie muzyka oraz aura tajemniczości sprawiaja że film ogląda się z zaciekawieniem.

Niestety wszystko byłoby ok gdyby nie ta zjebana koncówka...

ocenił(a) film na 6
Psycho_Daddy

też się zgadzam film nie jest aż taki tragiczny, ale końcówka ... lepiej przemilczeć

ocenił(a) film na 1
Psycho_Daddy

film owszem ogląda się z zaciekawieniem, rosnącym na każdym kroku... niestety, kiedy film się kończy, nadal nie wiadomo, o co w nim w ogóle chodziło :D
dno totalne! :P

ocenił(a) film na 6
superheroina69

No ale zaraz,skrajnie niska ocena mimo że ogląda się go z zaciekawieniem?

sama końcowka nie jest pretekstem do tego aby uznać film za nieporozumienie.

ocenił(a) film na 1
Psycho_Daddy

końcówka, która kompletnie niczego nie wyjaśnia (nie wiem, jak to powiedzieć, żeby zostać dobrze zrozumianą... nie mam na myśli zakończenia z serii "do własnej interpretacji", gdzie jest lekkie niedopowiedzenie) , powoduje, że cały film nie ma sensu, bo jest tak naprawdę o niczym... a to jest dla mnie powód do niskiej oceny.

ocenił(a) film na 8
superheroina69

A co? Wolisz może płytką końcówkę, gdzie wszystko zostaje podane na tacy z wisienką na wierzchu, jak w jakimś "Twilight", czy innych pamiętnikach? To już jest nudne, to się przejadło, ten film jest jak "X-Files", pozostawia małe niedopowiedzenie, sprawia, ze myślisz i zastanawiasz się nad nim, po jego obejrzeniu, snujesz teorie.. I to jest zajebiste ! :)

No chyba, że wolisz płytkie filmy, jak te wymienione powyżej ;p

ocenił(a) film na 1
4cryingwolf

jeśli końcówka jest taka, że można sobie samemu zinterpretować, że albo było tak albo siak, jak np. w "incepcji", to jest okej... problem w tym, że tutaj tak nie jest. tutaj możesz sobie wymyślisz tysiąc zakończeń i każde jest równie rpawdopodobne. utrzymuję swoje zdanie z poprzedniego posta - powoduje to, że cały film traci sens i jest o niczym.
zmierzchu czy innych wampiropodobnych pamiętników tego typu nie oglądałam i oglądać nie zamierzam, więc tego nie komentuję :)

ocenił(a) film na 5
Constantine_34

a ja lubie sci-fi i niestety film nie przypadł mi do gustu. jest taki bez wyrazu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones