PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348577}

Cena odwagi

A Mighty Heart
6,8 13 867
ocen
6,8 10 1 13867
5,7 3
oceny krytyków
Cena odwagi
powrót do forum filmu Cena odwagi

Ciężko trochę zrozumieć ten film, bo jest chaos gdy widzimy w filmie tyle organizacji i tyle oddziałów szukających
Daniela - policja, CIA, ten ruch żydów, itp. Potem choas jak oni szukają powiązań między ludźmi by dojść do
porywaczy.

Ale przedstawiona jest realna sytuacja w Pakistanie. Co sprawia, że moja niechęć do muzłumanów jest jeszcze
większa.

Gra Angeliny - wg mnie bardzo dobra. Na początku byłam zła że taka mało emocjonalna jest, kiedy chodzi o życie jej
męża - ale potem zrozumiałam, że cały czas miała nadzieję i nie dopuszczała do siebie że coś się stało złego.


Historia jest przerażająca... dochodziłam do siebie przez 2 dni po tym filmie.

Polecam. Bez względu nawert na sposób nakręcenia, reailzacji, gry aktorskiej - ale by być bliżej tego co się stało

ocenił(a) film na 4
Friese

Winterbottom średnio daje radę z faktami, zazwyczaj przekazuje nam swój mocno zaangażowany obraz, który zniekształca fakty. Byłby on bardzo rozczarowany Twoim odbiorem.

Pierwszy raz widziałem ten film wiele lat temu, ostatnio ponownie. Polecam ten zabieg. Trochę ładnych zdjęć, młoda wciąż Jolie i dobra rola Irrfana Khana i w sumie tyle..

Zresztą Daniel Pearl też byłby zasmucony Twoimi słowami, bo wierzył w tolerancję. Takie słowa byłby dla niego "mową nienawiści". Chciał pokazać swoim wywiadem, że nikt nie ucina głów, że to "prawackie urojenia" i pomylił się srodze.
Kilka tygodni temu podobna historia dotknęła 2 młode Dunki w Algierii.. więc unikaj mediów jeśli tak mocno Cię to dotyka, bo straszniejsze rzeczy dzieją się każdego dnia.

Filmu nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones