PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33604}

Cesarz i zabójca

Jing Ke ci Qin Wang
7,5 508
ocen
7,5 10 1 508
Cesarz i zabójca
powrót do forum filmu Cesarz i zabójca

Akcja filmu toczy się w III wieku p.n.e., kiedy Chiny podzielone są na kilka oddzielnych księstw. Ying Zheng (L. Xuejian), następca tronu królestwa Qin, postanawia przywrócić świetność cesarstwa i zjednoczyć pod swoim berłem wszystkie chińskie ziemie. Doskonała strategia Yinga sprawia, że wszystko układa się zgodnie z jego planem. Niestety, pozostaje jeszcze sześć krnąbrnych państewek, które opierają się jego woli. W tej sytuacji przebiegły Zheng postanawia wysłać do królestwa Han swoją konkubinę - Zhao (G. Li), by znalazła człowieka zdolnego zamordować konkurencyjnych władców. Wkrótce Zhao znajduje odpowiedniego kandydata - tajemniczego Jing Ke (F. Zhang), który podejmuje się wykonania misji. Kiedy wszystko wskazuje, że plany Yinga w końcu się ziszczą, niespodziewanie piękna Zhao zakochuje się w najemnym zabójcy...

ocenił(a) film na 10
Garniec_Pieprzu

Film zapowiada się bardzo ciekawie zwłaszcza że bardzo fascynują mnie starożytne chiny tylko może wiesz skąd można ściągną film i gdzie znaleźc do niego napisy

Garniec_Pieprzu

Please jeśli macie jakiegoś linka albo jesteście w posiadaniu szuakm właśnie od godziny nawet na asian torrents ale nie mogę znaleźć także jesli macie kopie albo namiar prosze wyślijcie mi na maila tcj@o2.pl

TCJ

Ten film jest na dc. Próbuje go sciagnać. Sciagneła mi sie tylko cd1, natomiast mam problemy ze sciagneciem cd2.

jlukasz1984

I co udało ci się sciągnać???? Jezeli ci się uda to czy mógłbyś wystawic na torrentach to jest dość prosta sprawa..czekam na odp

użytkownik usunięty
Garniec_Pieprzu

Nie do państwa Han tylko do Yan.

ocenił(a) film na 6
Garniec_Pieprzu

obejrzałem przed chwilą:) ogląda się fajnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones