PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262834}

Cesarzowa

Man Cheng Jin Dai Huang Jin Jia
7,2 17 070
ocen
7,2 10 1 17070
7,2 6
ocen krytyków
Cesarzowa
powrót do forum filmu Cesarzowa

Wydarzyła mi się niecodzinna historia, musiałem wyjść w trakcie seansu załatwić ważną sprawę. Wychodziłem gdy po całej masakrycznej bitwie, do stołu siadają cesarz, cesarzowa i książę Jai. Następnie cesarz oznajmia synowi, że teraz sam będzie musiał częstować matkę lekarstwem.
Napiszcie jakie były następne sceny i co ważnego mnie ominęło.

Treh

To ostatnia scena filmu. Książe Jai klęka przed matką i przeprasza ją, że ją zawiódł. Następnie bierze ze stołu miecz i się nim przebija. Jego krew ochlapuje stół i wpada do lekarstwa matki. Cesarz pozostaje niewzruszony. Cesarzowa bierze w ręce filiżankę z lekarstwem i wylewa jej zawartość na stół, na którym substancja 'przeżera' metalową ozdobę. Ruch Phoenix która wylewa lekarstwo przypomina rzucenie się w dal, czy zachowanie osoby, która postradała zmysły, jednak niewiadomo co dzieje się z cesarzowoą,- rozpoczynają się napisy końcowe.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
ladydiamond_2

O, dzięki serdeczne. Czułem, że to już blisko finału ale podejrzewałem jeszcze jakiegoś efektownego zwrotu. Wspaniała gra Li Gong.

ocenił(a) film na 5
Treh

O kurcze, miało być: oczekiwałem - nie podejrzewałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones