PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262834}

Cesarzowa

Man Cheng Jin Dai Huang Jin Jia
7,2 17 070
ocen
7,2 10 1 17070
7,2 6
ocen krytyków
Cesarzowa
powrót do forum filmu Cesarzowa

hm... nie wiem...

ocenił(a) film na 3

ciężko mi się jakoś to oglądało... nie dotrwałam do końca.

ocenił(a) film na 3
czarna404

też stawiam 3. Stroje to ciut mało ;/ już wystrój komnat był zdecydowanie przesadzony... A scena końcowa, to już przesada, te tysiące ludzi zjawiające się znikąd... Najpierw wielka walka dwóch ogromnych armii, potem jak gdyby nigdy nic, tysiące służby, gości, gdzie oni się tam pomieścili? :D Moooocno przesadzony

AltumSilentium

Chińskie filmy tego gatunku po prostu tak wyglądają.... Tysiące wojowników, miliony strzał, skoki na 20m, a nawet latanie - norma. Zdaje się, że nie każdemu to odpowiada, ja osobiście oceniłam Cesarzową o wiele wyżej:)

ocenił(a) film na 3
Ookami88

Fakt, kwestia gustu :) Gdyby wszystkiego było o połowę mniej było by 2 razy więcej punktów ode mnie;) ja z natury wolę minimalizm :)
Pozdrawiam i cieszę się z Twojego tonu wypowiedzi :)

ocenił(a) film na 9
AltumSilentium

,,te tysiące ludzi zjawiające się znikąd... " Jaki kraj na świecie jest od iluś wieków najbardziej zaludniony ?
Ten film pokazuję potęgę chin i walkę o przetrwanie i władzę . Ginie 10000 jest kolejne 10000 . Są miliony kwiatów po zniszczeniu miliony . Ich potęga opierała się na systematyczności i skrupulatnej pracy co widać jak się ubierają i czeszą dworzanie w tym przypadku kobiety .
Ale , to wasze zdanie ;D

ocenił(a) film na 8
AltumSilentium

Mówi to osoba co oceniła 10-tką TEATRALNEGO i SZTUCZNEGO na maksa Gladiatora, gdzie cezar walczy z gladiatorem na arenie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones