PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643777}

Cezar musi umrzeć

Cesare deve morire
6,7 3 160
ocen
6,7 10 1 3160
6,3 10
ocen krytyków
Cezar musi umrzeć
powrót do forum filmu Cezar musi umrzeć

Dawno nie widziałem tak prawdziwego i poruszającego kina, genialnej gry naturszczyków , pięknie skomponowanego obrazu i muzyki. Jeżeli ktoś chce się doszukiwać Szekspira w tym filmie proszę bardzo, dla mnie to film o ludziach odnajdujących w sobie coś dobrego, wspólnego i wzniosłego. I tylko tyle i aż tyle:)

Shedragon

Niestety nie miałem szansy zobaczyć tego filmu w zeszłym roku i widziałem dopiero dziś. W pełni się z tobą zgadzam: wyjątkowo poruszające dzieło i świetne podejście "na nowo" do Szekspira. Wykorzystanie kryminalistów zamiast zawodowych aktorów było świetnym przedsięwzięciem

ocenił(a) film na 9
Shedragon

nie rozumiem, skąd takie niskie oceny niektórych. film jest genialny, świetnie pokazuje przemianę tych ludzi, ich rozterki, ich niesamowite zaangażowanie w coś, czym normalnie by się w ogóle nie zainteresowali... bezsensowne jest też mówienie, że film był przewidywalny. jak nie miał być przewidywalny? Wiadomo, Brutus umarze. tutaj nie chodziło o akcję, chodziło o emocje.

ocenił(a) film na 9
lesterowna

Pięknie ujęte - emocje "niby przegranych ludzi" a takie bliskie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones