PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31551}

Chłodnym okiem

Medium Cool
7,2 625
ocen
7,2 10 1 625
7,1 7
ocen krytyków
Chłodnym okiem
powrót do forum filmu Chłodnym okiem

poszukuję VHS

użytkownik usunięty

Od dawna bezskutecznie poszukuję kopii tego filmu na VHS. Pokazywała go TVP, niestety moja kaseta z nagraniem zniknęła juz lata temu...A ja ten film musze oglądac co jakis czas! Jeżeli jest ktoś na tym świecie, kto to ma, zna , lubi - to bardzo proszę o kontakt

printer

Witam serdecznie!,
jeśli zainteresowanie tym dziełem (Chłodnym okiem - Medium Cool) pozostało, a zostanie na całe życie to proszę o kontakt:

tratatatus@gmail.com
lub
rafada@web.de

Richard Hausner
z Koeln (Niemcy)

ocenił(a) film na 9
rafada

Witam,
dopiero teraz zajrzałem po długiej przerwie ma "filmweb" i co widzę?! - dla mnie to też jeden z kilku absolutnie najważniejszych filmów mojej młodości :-) No i muzyka! Mam fantastyczny album Bloomfielda i AlKoopera z tych lat - 1969....
Dwa razy znalazłem film na ebayu - jednak sprzedający nie chcieli wysłać go do Polski, jakoś się zraziłem i przestałem szukać. Zaspokajam się trailerami na YouTube - wiem, że trudno mi zachować obiektywizm w ocenie, ale uważam czołówkę tego filmu za jedną z najlepszych w historii. Od dziecka namiętnie chodzę do kina, w latach strasznej komuny w PRL pracowałem na zlecenie w TVP, w Redakcji Filmowej - dzięki temu w ciągu niespełna trzech lat pracy obejrzałem ponad 3000 fillmów... Fakt - różnych, złych, gorszych, całkiem tragicznych - ale było też sporo rzeczy zapadających w pamięć...
Na wszelki wypadek skopiuję to i wyślę mailem, jak widać - na portal nie zaglądam zbyt często :-)
Będę wdzięczny za kontakt, serdecznie pozdrawiam w Nowym Roku,

Piotr Kulisiewicz
Warszawa

Mam ten film. Chętnym mogę udostępnić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones