PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111832}
5,9 285
ocen
5,9 10 1 285
Chłopak o bombowym wzroku
powrót do forum filmu Chłopak o bombowym wzroku

jeśli ktoś ma ten film na VHS z lektorem proszę o kontakt, film ten w latach 87-90 kursował na bazarach więc ktoś może ma jeszcze go w swoich zbiorach, obraz nieważny grunt by ścieżka dźwiękowa była dobra.
proszę o kontakt na gg 870109

pozdrawiam.

michael_69

lub:
michael.69
@o2.
pl

michael_69

na chomikuj wpisz a znajdziesz

aizentaicho

dzięki, ale ja szukam vhs'ripu z lektorem.

michael_69

kurcze ktoś jednak posiada kopię z lektorem ale nie da rady się z nim skontaktować...
może ktoś ma dostęp?

http://www.youtube.com/watch?v=UMkf2QbC-B8

michael_69

nieaktualne :P

michael_69

Witam masz może film chłopak o bombowy wzroku z lektorem jeśli tak to możemy się wymienić mam trochę unikatòw ale z gatunku horror?

fisiek67

fisiek, przecież Ty nic nie masz :D unikaty pobierane z sieci? łoł :D

marian83

to się grubo mylisz posiadam unikaty ale trzymam je dla siebie jak nie masz tego filmu którego szukam to nie odp na wiadomości :):)

fisiek67

Tak jak każdy kto się chwali tytułami :D Ja przynajmniej daję coś od siebie i dzielę się tym z innymi, przecież nie raz pytałeś na ex o filmy. Imaginacja to jedno, a zrobienie czegoś dla innych to drugie. Całkiem dwie różne sprawy to są. I tak nie wierzę nikomu kto mówi co ma, skoro udaje że to ma :D
Jak masz cohonez to się podzielisz, a jak nie masz to sobie dalej wyobrażaj i piej co masz oraz pobieraj horrory z dw bądź ex :D oj fisiek fisiek.

michael_69

A to bez vhs sie nie obędzie?

maciekb80

Hehehe "ZLOTA ŁOPATA" temat z przedc11 lat. Film dawno znaleziony i zrobiony.

michael_69

Właśnie odpaliłem znaleziona kasetę z tagu staroci i mam ten film z lektorem jeśli ktoś by potrzebował mogę zgrać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones