PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33462}

Chłopaki na Ibizie

Kevin & Perry Go Large
5,4 17 304
oceny
5,4 10 1 17304
Chłopaki na Ibizie
powrót do forum filmu Chłopaki na Ibizie

legendane gagi, legendarny event Cream w legendarnym klubie Amnesia z legendarnym upliftingiem z wczesnych lat 2000. Idealnie ukazane perypetie dwoch mlodych oszolomow z wysp, ktorzy spedzaja wakacje z rodzicami jednego z nich ...

Nie sposob przejsc obojetnie obok nagran, ktore zostaly wykorzystane w filmie Lange, Signum, Ayla, Mauro Picotto to tylko wierzcholek gory lodowej z najlepszych czasow muzyki trance i jej najwiekszego rozkwitu, tylko Human Traffic moze sie tym rownac ...

aproxx

Ze względu na muzykę i klimat często wracam do tego filmu,tamte czasy już nie wrócą,mnóstwo wspomnień ;)

aproxx

Nie ma co się długo rozpisywać. Chyba najlepszy soundtrack jaki słyszałem w filmie. Kiedyś muzyka była czymś więcej niż tylko maszynką do robienia pieniędzy. Czuć byłą tą pasję.

Lange, CRW, Signum czy przede wszystkim moje ukochane Y Traxx - Mystery Land.

MagicTranceSessionTV

Widac masz moj gust ... ibizowskie trance, lange, signum, crw, y traxx to tez moje najlepsze z tego filmu nutki.

ocenił(a) film na 8
aproxx

Ja jak raz czy dwa razy w roku nie wróce do tego filmu to jestem chory. Poprostu muszę - dla muzyki, dla tego klimatu bo dzis świat jest inny niestety, dla bohaterów i dla dialogów.

ocenił(a) film na 8
RobertZabinski

Tak, z upływem lat przesłanie i klimat tego filmu staje się niezrozumiałe i obce. Niestety, jak większość legendarnych produkcji i ta odejdzie w zapomnienie...

aproxx

Ten film budzi skrajne emocje, co widać po ocenach. Wiele razy oglądałem go za dzieciaka, kiedy nie wiedziałem co znaczy wiele powszechnie używanych zwrotów oraz nawet co to są pryszcze. Kuzynostwo musiało wyjaśnić mi co robią te dziewczyny. To było dziwne, bo oglądałem coś czego nie powinienem, czego nie rozumiałem a mnie to bawiło i wciągało. Upłynęło kilka lat od ostatniego seansu i nagle film zdaje się mocno przeciętny, a ratuje go podkład muzyczny. Dla mnie ten film to głównie wspomnienia z lat dzieciństwa i wspólnie spędzonych godzin przed ekranem z kuzynami. Nie jestem w stanie go ocenić, każda nota była by krzywdząca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones