PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4564}
7,9 1 386
ocen
7,9 10 1 1386
Chłopcy
powrót do forum filmu Chłopcy

udana adaptacja...

ocenił(a) film na 8

...moim zdaniem,może głownie przez dobry materiał Grochowiaka,ale głównie przez grę aktorską i wytworzony przez to klimat..starość naprawdę:smutek,przemijanie, ale i z wdziękiem i humorem...
jakoś mam ogólne skojarzenie ze wspólczesnym ''jeszcze nie wieczór''(którego nie widziałem)napewno inna forma..ale gdyby ktoś pokusił się o porównanie,niech napisze,jeśli łaskaw ;)

haiq76

wesołe jest życie staruszka :)

Mr_mokrego_pampersa

powyższy wpis to pomyłka, miał być pod innym postem - przepraszam....moim zdaniem ten film jest lepszy tak czysto subiektywnie bo nie będę się wdawał w analizę porównawczą....dodam jedynie, że dialogi bardziej wykwintne i cała historia jakaś znaczniej przekonująca

ocenił(a) film na 9
haiq76

W porównaniu z filmem :Jeszcze nie wieczór" to "Chłopcy" zdecydowanie wygrywają. Bo tutaj pensjonariusze zachowują się bardziej realistycznie. A w 'Jnw' to są byli aktorzy i może dlatego w tamtejszym domu starców jest inna atmosfera. Poza tym w "Jeszcze..." cały film ciągnie praktycznie sam Nowicki, a w "Chłopcach" każdy gra wyśmienicie.

haiq76

dla mnie rewelacja Gra Aktorów!!Aż miło ,że jeszcze puszczają takie filmy Sama pracowałam w takim domu tylko staruszkowie byli już leżący,tutaj są jeszcze w pełni sił To niezapomniane chwile ,coś co przemija ale warto starszych ludzi kochać mają charyzmę A te siostry!! Nawet wódeczka niestraszna siostrze przełożonej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones