PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477273}

Chłopiec A

Boy A
7,5 11 133
oceny
7,5 10 1 11133
Chłopiec A
powrót do forum filmu Chłopiec A

9/10

ocenił(a) film na 9

Co mi się szczególnie podobało...?

Brak moralizatorstwa. Można było obserwować zmagania bohatera z rzeczywistością, w której oceniali go inni ludzie ale nie kamera. Sposób przedstawienia filmu pozostawiał dowolność interpretacji.
2 - to trudny temat. Pokazanie, jak wygląda człowiek, któremu zabrano kilka najcenniejszych lat z jego życia, tego jak niełatwa przeszłość może wpłynąć na przyszłość.
3 - Zakończenie, bo do ostatniej minuty nie wiedziałam, jak ułożą się losy chłopaka.

Bardzo życiowy... To jeden z filmów, które warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
AyanoS

Zgadzam się z tą recenzją. Brak tu moralizatorstwa co sprawia, ze ta historia jest jak najbardziej oderwana od banału, którymi nas karmią w co poniektórych produkcjach. Przed chwilą skończyłem go oglądać i sam do końca nie wiem na ile go ocenić. W gatunku który jest ten film na pewno nie mniej niż 8. Aktor grający gł bohatera zagrał bardzo przekonywająco. Ślepy los sprawił, że dziś obejrzałem ten film, choć leży na mojej półce już z miesiąc. Wczoraj sprawił on, że obejrzałem "fish tank". Muszę przyznać, że Wielka Brytania ma utalentowanych twórców,którzy maja interesujące pomysły, czego dowodem jest """A BOY""". Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones