PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477273}

Chłopiec A

Boy A
7,5 11 133
oceny
7,5 10 1 11133
Chłopiec A
powrót do forum filmu Chłopiec A

Dawno takich skrajnie subiektywnych bzdur nie czytałem. Film jest arcyciekawy i przedstawia bardzo dobre kino, a z recenzji wynika, że to jakiś gniot.

arkowiec_3

Zgadzam się z Tobą w 100%.Na dzień dzisiejszy pozytywnie tę recenzję oceniło 15% i ten sondaż dużo mówi o autorze tych ,,wypocin''.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
arkowiec_3

potwierdzam!
cóż...tendencyjność recenzji na FW to już niestety tradycja.

ocenił(a) film na 9
Bulvie

Do recenzenta Shadego. Rozuzmiem, że są gusta i guściki, że jedni wolą komedie, a inni delektują się dramatami, ale gdzies pomiędzy tym wszystkim musi istnieć jakiś obiektywizm i realna ocena poziomu filmu. Zacznę od tego, że pierwszy raz wchodząc na " boy A" zapoznałem się z ową "recenzją" i zniechęciłem się do filmu. NIemniej jednak po jakimś czasie, dość może przypadkowo zobaczyłem ten obraz i co? Nie mogłem uwierzyć, jak ma się recenzja do wartości tego filmu. Zawsze staram się doszukiwać chocby minimalnych plusów filmu i jakos argumentować je. Najciekawszy zwrot tej recenzji, to: " Obraz jest trochę nudnawy, gdyż życie chłopaka po wyjściu z więzienia jest po prostu zwyczajne. Chodzi do pracy, znajduje sobie dziewczynę, nowego przyjaciela, a gdy ma jakiś problem, dzwoni do swojego Kuratora ". No do cholery jasnej, a jak ma wyglądać życie kogoś, kto wyszedł z więzienia i próbuje zaaklimatyzować się w społeczeństwie. Faktycznie - gdyby stał się batmanem, czy spidermanem, to film byłby żywszy i bardziej dynamiczny. No właśnie moim zdaniem jest na odwrót - film, jeśli śledzi się go uważnie jest wciągający i to bardzo. Rodzi krok po kroku wiele pytań, a po projekcji na pewno zmusza do refleksji i wniosków. Czy recydywista powinien mieć druga szansę, czy ojciec powinien rezygnować z poświęcenia zawodowego na rzecz rodziny, kto to jest prawdziwy przyjaciel, jakie sekrety można powiezyc bliskiej osobie, czy często nasze oceny sa trafne i nie krzywdzą innych? - to tylko nieliczne pytania, na które po filmie każdy z nas powinien sobie odpowiedzieć. Oby więcej takiego kina.

ocenił(a) film na 9
Bulvie

Do recenzenta Shadego. Rozuzmiem, że są gusta i guściki, że jedni wolą komedie, a inni delektują się dramatami, ale gdzies pomiędzy tym wszystkim musi istnieć jakiś obiektywizm i realna ocena poziomu filmu. Zacznę od tego, że pierwszy raz wchodząc na " boy A" zapoznałem się z ową "recenzją" i zniechęciłem się do filmu. NIemniej jednak po jakimś czasie, dość może przypadkowo zobaczyłem ten obraz i co? Nie mogłem uwierzyć, jak ma się recenzja do wartości tego filmu. Zawsze staram się doszukiwać chocby minimalnych plusów filmu i jakos argumentować je. Najciekawszy zwrot tej recenzji, to: " Obraz jest trochę nudnawy, gdyż życie chłopaka po wyjściu z więzienia jest po prostu zwyczajne. Chodzi do pracy, znajduje sobie dziewczynę, nowego przyjaciela, a gdy ma jakiś problem, dzwoni do swojego Kuratora ". No do cholery jasnej, a jak ma wyglądać życie kogoś, kto wyszedł z więzienia i próbuje zaaklimatyzować się w społeczeństwie. Faktycznie - gdyby stał się batmanem, czy spidermanem, to film byłby żywszy i bardziej dynamiczny. No właśnie moim zdaniem jest na odwrót - film, jeśli śledzi się go uważnie jest wciągający i to bardzo. Rodzi krok po kroku wiele pytań, a po projekcji na pewno zmusza do refleksji i wniosków. Czy recydywista powinien mieć druga szansę, czy ojciec powinien rezygnować z poświęcenia zawodowego na rzecz rodziny, kto to jest prawdziwy przyjaciel, jakie sekrety można powiezyc bliskiej osobie, czy często nasze oceny sa trafne i nie krzywdzą innych? - to tylko nieliczne pytania, na które po filmie każdy z nas powinien sobie odpowiedzieć. Oby więcej takiego kina.

ocenił(a) film na 8
gulek_2

Zgadzam się z Tobą. Recenzja powinna być obiektywna niezależnie od gatunku filmu ..... ale takie czasy chyba nigdy nie nadejdą.

A koledze recenzentowi życzę wiele mniej ambitnych filmów, które będzie mógł oceniać.

izap88

Zgadzam się z recenzją Shady'ego.
Nie zgadzam się z Wami.
Na tym przykładzie od razu widać jak na dłoni kto zna się na kinie a kto nie. Śmiać mi się chce czytając Wasze wypowiedzi (serio).
Łatwo Was kupić produkcjami typu "Hero wanted" czy "Boy A" właśnie.

ocenił(a) film na 9
BUNCH

Fachowiec się znalazł, który nawet nie umie argumentować swojej wypowiedzi. Z takich ludzi jak ty, to mi się śmiać chce.

arkowiec_3

Mam tylko nadzieje,że pseudorecenzent wyrzucił przez okno klawiature i przestanie się udzielać na filmweb.Pozdrawiam reszte z forum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones