PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477273}

Chłopiec A

Boy A
7,5 11 133
oceny
7,5 10 1 11133
Chłopiec A
powrót do forum filmu Chłopiec A

ZAMUROWAŁO

ocenił(a) film na 10

do tego stopnia, że gdy skończyl sie film - czytałem napisy...

ocenił(a) film na 10
horrormaniac82

właśnie miałem taką samą sytuacje!film tak mnie wciagnął ze ogladalem jeszcze koncowe napisy przez jakas chwile:)

ocenił(a) film na 9
horrormaniac82

ja też siedziałam jak zamurowana jeszcze w trakcie napisów.
Bardzo dobry film, taki, który zostaje w pamięci, nad którym można się zatrzymać na chwilę...
Przez cały film trzymałam kciuki za Jacka, żeby mu się udało.
Z drugiej strony myślałam, ze jednak przecież jest winny...
Poruszający film, skłaniający do refleksji.

ocenił(a) film na 10
yennefer__

Też tak miałam! Kilka sekund musiałam posiedzieć w ciszy, pomyśleć, a dopiero potem funkconować. Na długo pozostanie w pamięci. Film bardzo mi się podobał. ;)

ocenił(a) film na 9
horrormaniac82

A myślałem że tylko mi sie to przytrafiło:P Aczkolwiek to pierwszy raz ...

ocenił(a) film na 9
cannonbdq

Dający do myślenia świetny film z dobrze dobraną ścieżką dźwiękową.Rzadko kiedy mam takie odczucie po jakimkolwiek z filmów. Jestem zachwycona.

ocenił(a) film na 9
horrormaniac82

popłakałam się na końcu.
przepiekny film, bardzo wzruszający.

ocenił(a) film na 10
horrormaniac82

Łzy napłynęły mi do oczu tak samo jak na "Zielonej Mili"... Jeden z najlepszych filmów jakie miałem okazje oglądać. Kompletna czołówka światowego kina, dla mnie powinien być w Top 100.

ocenił(a) film na 9
horrormaniac82

Dokładnie to samo uczucie! Niesamowity obraz! Film się kończy, a człowiek nadal siedzi w miejscu, sztywny jak kij i nie wie, co dalej ze sobą zrobić. Po prostu genialne!

ScarlettElvie

Ja przed chwilą skończyłam oglądać. Miałam to samo.

Właściwie to nie był tak do końca winny tego, co zrobił. To smutne, że nie ludzie nie uwierzyli, że może nie jest takim potworem, za jakiego go uważali. Naprawdę ciekawy temat.

ocenił(a) film na 9
Zkwrk

przecież, nie wiadomo czy był winny, bo nie pokazali żadnej sceny w której coś robił tej dziewczynce, tylko patrzył i ktoś powinien stwierdzić, czy to był jakiś rodzaj współudziału czy został do tego zmuszony.

ocenił(a) film na 8
makaro

ale to bylo oczywiste ze byl .

KOCHAM TEN FILM

ocenił(a) film na 9
makaro

To prawda. Nie wiadomo czy Eric był winny. Pokazano jedynie, że wybierał się pod most za swoim przyjacielem. Niewątpliwie był też pod jego wpływem: wyśmiewana oferma, która znalazła zrozumienie w równie niedostosowanym dziecku.

ocenił(a) film na 9
Zkwrk

a ja mam pytanie w koncu do tego co zrobil...
wnioskuje ze ta dziewczynka zostala zamordowana, ale w takim razie o co chodzilo ze scenami z powieszonym kolesiem i jakims phillem ...

ewidentnie musialem zamknac oczy ;/

ocenił(a) film na 8
karlwerner

Było dwóch chłopaków. Jeden miał na Imię Eric drugi Philip. Pewnego dnia trafili do więzienia za zabójstwo. Prawdopodobnie Philip nie był tam zbyt lubiany więc współwięźniowie się z nim rozprawili. Koniec.

horrormaniac82

Ja tam często czytam napisy, można się z nich czasem wiele dowiedzieć ;] A poza tym wiele filmów ma po napisach dodatkową scenę.

ocenił(a) film na 8
horrormaniac82

Jesli chcecie czegos co wbije was w fotel i po zakonczeniu jeszcze dlugo z niego nie wstaniecie to polecam "obca" " ukamienowanie Sorayi M " " dworzec nadzieji " no i " requiem dla snu" ale te ostatnią pozycję chyba każdy zna

ocenił(a) film na 8
maciekb80

Jeszcze " Matka Krolow"

ocenił(a) film na 8
maciekb80

Ja bym dorzuciła jeszcze Pogorzelisko

ocenił(a) film na 8
Angi1991

"Pogorzelisko" to miazga :) . To może jeszcze "dworzec nadziei"

ocenił(a) film na 8
maciekb80

może jeszcze "Życie jest piękne"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones