PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715102}

Chłopiec i świat

O Menino e o Mundo
7,4 977
ocen
7,4 10 1 977
7,3 6
ocen krytyków
Chłopiec i świat
powrót do forum filmu Chłopiec i świat

4/10

ocenił(a) film na 4

Z animacją tą jest taki problem,że pomimo tego, że jest bardzo dobrze zrobiona i przemyślana ma duży problem, żeby zaciekawić widza. Zwłaszcza młodszego. U starszych spotyka się generalnie z pozytywną opinią, ponieważ bardzo interesujące i metaforycznie przedstawia wiele aspektów i schematów. Momentami można stwierdzić że jest to swego rodzaju parodia. Wielu moich znajomych po obejrzeniu stwierdziło jednogłośnie że widowisko po prostu nudne i nie "bawili" się dobrze oglądając. Ja, starałem się spojrzeć na to z każdej strony i doszedłem do opinii. Uważam że filmowi ,pomimo bardzo dobrej ścieżki dźwiękowej i niektórych bardzo oryginalnych i intrygujących scen(po bardzo interesującym początku) zaczyna brakować ciekawych wątków i dobrze poprowadzonej fabuły. W efekcie, im dalej w las tym bardziej zmierza to w nudną monotonną stronę. Uważam że z filmu można by zrobić fajną krotkometrażówkę, którą na pewno przyjemniej by się oglądało. Moja ocena 4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones