PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615761}

Chłopiec na rowerze

Le gamin au vélo
6,7 3 851
ocen
6,7 10 1 3851
6,9 15
ocen krytyków
Chłopiec na rowerze
powrót do forum filmu Chłopiec na rowerze

Nie potrzebnie. Obraz stawia widza w niewygodnej sytuacji, testuje jego wytrzymałość i cierpliwość na dziecięce zachcianki i bunt.
Którą postacią z filmu jesteśmy? Dobrą panią? Nieodpowiedzialnym ojcem? Wykorzystującym wszystkich dealerem?
Odpowiedź może nam się nie spodobać;) Dlatego ten film mnie dotknął. Nie jest naiwny, jest po prostu prawdziwy.
Obraz wciąga od pierwszej minuty i utrzymuje równe tempo. A zakończenie? Ja byłam zaskoczona.
Polecam.

Budziol

Również polecam film małym ale !, faktycznie film prawdziwy , mówiący o prawdach. które są często gdzieś pomijane , gubione. Nie jest to oczywiście wyżyna filmów podejmujących tę tematykę , za mało w tym obrazie pogłębienia relacji z otoczeniem , wszystko ledwo muśnięte, no ale film na pewno przyzwoity. daje mu 6,5/10 ze względu na to że oprócz tego co napisałem nie sili się filozofować , udziwniać bądź mędrkować.

Zabrakło również temu filmowi jakiegoś wewnętrznego napięcia , skupienia , czy wreszcie subtelności..Można by się posiłkować tytułami innych filmów ale wymienię tylko dwa : "Anioł nad morzem" bądź " The Boys Are Back "

Mimo wszystkich tych niedociągnięć, uważam że warto a nawet trzeba oglądnąć ten film !!!

ocenił(a) film na 7
Budziol

Ja także polecam ten film. Ale z zastrzeżeniem, że nie jest to film dla kogoś chcącego obejrzeć sobie coś dla rozrywki. Do tego filmu trzeba się odpowiednio poważnie nastroić i można oglądać.

PS. Ścieżka dźwiękowa wymiata po całości :-) (żartuję)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones