PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221600}

Champion 2

Undisputed II: Last Man Standing
7,5 34 427
ocen
7,5 10 1 34427
6,2 5
ocen krytyków
Champion 2
powrót do forum filmu Champion 2

9/10

ocenił(a) film na 9

Najlepszy film o sztukach walki ostatnich lat. Swietna rola M. J. Whitea

ocenił(a) film na 4
raiden19

nie piszesz poważnie

ocenił(a) film na 7
raiden19

Właśnie Jai Whothe jest do kitu

ocenił(a) film na 9
raiden19

Jak dla mnie był swietny. Idealny partner dla Adkinsa

ocenił(a) film na 10
raiden19

Również dałem 9...
Jak dla mnie
M. J. Whitea = Dobry film + sztuki walki :)

raiden19

Zgadzam sie, choc dla mnie 10/10. Cuuudowny !!! Zasłużone 10/10 !!! Walki na najwyższym, światowym poziomie oraz świetna gra aktorska wszystkich a zwłaszcza Michaela Jai White'a i Adkinsa!!! Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 1
Shurtugal_Eragon

obejrzyj to człowieku na trzeźwo może to nie będziesz pisał głupot. Walki na jakim poziomie? Masz jakiekolwiek pojęcie o ruszaniu rękami i nogami? Uderzyłeś kiedykolwiek choć w tarczę?

wiktor1991

Mam pojecie i to bardzo duze, bo tak sie sklada, ze sam trenuje... Herezje, to Ty piszesz .... Ale coz, takie Twoje zdanie, choc totalnie sie z nim nie zgadzam... Jestes tzw. maruderem, ktory nie potrafi docenic genialnosci danej produkcji. Twoja ocena wszystko mowi o Tobie... Typowy trolllllllllllllllll - oczywiscie bez obrazy. Pisz sobie, co chcesz, malo mnie to obchodzi, wazne ze jest mnostwo ludzi, ktorzy rowniez jak i ja uwielbiaja ten film, bo znaja sie na rzeczy ;) I wszystko w temacie, pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 1
Shurtugal_Eragon

Jeżeli nie przebijasz moich 13 lat treningu i pasa mistrzowskiego to idź dalej oglądać takie filmy. Masz pojęcie. Widać. Najlepiej mi się podobały kopnięcia zwrotne w powietrzu o sile rozpędzonego samochodu. Taka podstawowa zasada fizyki- jak nie masz punktu podparcia to nie masz siły. Więc zastanów się co piszesz.

wiktor1991

bez komentarza, najwyraźniej Twój poziom nie jest najwyzszy... ale nie mam zamiaru sie z Toba spierac, bo tak sie sklada ze mam co robic...

ocenił(a) film na 1
Shurtugal_Eragon

Na 100% Twój taki jest. Powodzenia:)

ocenił(a) film na 10
wiktor1991

Ale gosciu co ty trenowales 13 lat?! chyba hejtowanie,i racja masz w tym mistrzowski pas

ocenił(a) film na 1
maju90

Widać w innym temacie co sobą reprezentujesz :) idź dalej dusić pod kołdrą do takich filmów i nie męcz ludzi

Tak w ramach edukacji zerknij sobie na jakąkolwiek galę Bellatora czy UFC i zobacz jak to mniej więcej wygląda w rzeczywistości.

ocenił(a) film na 10
wiktor1991

A ty co soba prezentujesz?! sluchaj koniec tematu bo nie ma sensu sie klocic,kazdy ma prawo miec swoje zdanie przeciez

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones