PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221600}

Champion 2

Undisputed II: Last Man Standing
7,5 34 427
ocen
7,5 10 1 34427
6,2 5
ocen krytyków
Champion 2
powrót do forum filmu Champion 2

Champion 2 w TV

ocenił(a) film na 9

Chciałem zapytać czy Champion 2 był filmem pokazanym pierwszy raz w tv czy może kiedyś już leciał? Na ekranie pisało że premiera ale nie jestem pewien bo film ten powstał kilka lat temu i nie jest już taki nowy.Jeśli to była premiera to mam nadzieję że niedługo pokażą następną część która jest równie świetna co dwójka a może pokazują filmy z Adkinsem ze względu na jego coraz większą popularność? Jeśli ktoś coś wie w tej kwestii niech napisze bo mnie to ciekawi

ocenił(a) film na 9
Radzio3i6

Pierwszy raz! Pod logiem TV4 było: PREMIERA. Był dostępny tylko w necie, nielegalnie, rzecz jasna!

ocenił(a) film na 9
AdamBayern01

skoro leciał pierwszy raz w TV to nasuwa się pytanie dlaczego dopiero teraz go pokazano.Ciągle widzę jak pokazują jakieś badziewne produkcje z Dragonem Wilsonem i Cynthią Rostok a najlepsze filmy z tego gatunku są pomijane(np Ong Bak Ip man Blood and Bone) i trzeba je na necie oglądać

ocenił(a) film na 9
Radzio3i6

Też mnie to zastanawia. Takie genialne filmy jak Ong Bak, Obrońca, Blood Ang Bone nawet nie były wyemitowane w TV, Co dopiero UNDISPUTED III.

ocenił(a) film na 9
Radzio3i6

Ip Man był wielokrotnie na TV4 :)

ocenił(a) film na 9
AdamBayern01

być może tak z rozpędu podałem ale sam widzisz że większość świetnych filmów nie jest emitowana w TV i ludzie nie wiedzą przez to kto jest najlepszym fighterem mój Tata do momentu obejrzenia championa 2 myślał że najlepszy jest Seagal bo leci z nim bardzo dużo filmów.Rzygać mi się już od nich chce tym bardziej że motyw jest zawsze ten sam.Zamiast tego mogli by puścić jakiś inny film z niezłą nawalanką jak np UNDISPUTED III

ocenił(a) film na 10
Radzio3i6

Undisputed III przewidziany w TV4 ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones