PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469780}

Champion 3: Odkupienie

Undisputed III: Redemption
7,6 44 847
ocen
7,6 10 1 44847
6,8 6
ocen krytyków
Champion 3: Odkupienie
powrót do forum filmu Champion 3: Odkupienie

szkoda ze taki aktor, znaczy się karateka z prawdziwego zdarzenia, na sile próbuje grac w jakiś ambitniejszym kinie, praktycznie wszystkie filmy po tym, to niestety lipa, z tego względu ze mało eksponują jego wielki potencjał, on teraz robi to co kiedyś van Damme wyprzedził swój czas z umiejętnościami

ocenił(a) film na 7
floster79

Van Damme z tymi swoimi kopniakami w zwolnionym czasie to leszcz przy Atkinsie :)

Danio31b

zupełnie sie z tobą zgadzam, ale w tamtym czasie robił furorę, przynajmniej dla mnie ;)

ocenił(a) film na 7
floster79

No trzeba przyznać ,że w tedy robił, ale ludzie mniej widzieli, łatwiej ich było zaskoczyć.Dziś filmy van Damma niemiłosiernie się zestarzały i jak nie jesteś fanem albo nie pamiętasz tego klimatu wczesno-średnich lat 90-tych to ciężko się ogląda.

Ja tam do Van Damma nic nie mam, też jest moim dzieciństwem ,ale po obejrzeniu making off Championa, Atkins zrobił na mnie ogromne wrażenie

Danio31b

atkins, white, to karatecy z prawdziwego zdarzenia, a atkins to juz w ogole, ale tak jak napisałem szkoda ze go mało eksponują jego możliwości, miejmy nadzieje ze boyka4 nam to wynagrodzi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones