PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9247}

Chaos

4,1 170
ocen
4,1 10 1 170
Chaos
powrót do forum filmu Chaos

zabierając się do oglądania wiedziałem że ten film jest skrajnie przereklamowany jeśli chodzi o brutalność, ale i tak spodziewałem się czegoś mocniejszego. Jest zbyt mocny na żółty trójkącik z 16, ale nic ponadto.
Plusy filmu to na pewno ciężki, surowy klimat świetnie tu pasujący oraz gra aktorska Kevina Gage'a (robi wrażenie) i Mayi Barovich (bardzo przekonująca; to jest filmowa blondynka - Angelica, tu na FW jest błąd). Ogólnie obydwie nastolatki na plus, miło się je ogląda, przynajmniej do pewnych momentów.
Największy minus "Chaosu" to reklama, o czym wyżej wspomniałem. Fabuła jest chyba aż nazbyt prosta, czasami film wydaje się przez to wręcz tępy, ale że skomplikowany miał nie być, to się specjalnie nie czepiam. Co do zakończenia - mocny aspekt filmu; mrozi, ciarki przechodzą, tyle zdradzę.

guliver_filmweb

Właśnie zakończenie debilne.<Spoilery>
Mąż trzyma na muszce tego psychola, wchodzi dwóch szeryfów , jeden zabija ojca. Jego żona bierze broń szeryfowi i zabija tego co jej zabił męża. Drugi szeryf odbiera jej broń, psychol wstaje i zabija ich dwóch. Gorsze zakończenia to tyko w współczesnych polskich filmach .

ocenił(a) film na 6
MoRRs_Z_LaSu

Może to zakończenie było naiwne, ale ja doceniłem w nim taki niespodziewany zwrot akcji.

guliver_filmweb

Ja tam się solidnie uśmiałem :)

użytkownik usunięty
MoRRs_Z_LaSu

zabija ich dwoje... jak już coś :P
dla mnie końcówka wymiata, nieźle poryta :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones