PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=773076}
5,6 452
oceny
5,6 10 1 452
Chappaquiddick
powrót do forum filmu Chappaquiddick

Za jednym z portali: "Produkcja opowie historię skandalu i tajemniczych wydarzeń otaczających tragiczny wypadek samochodowy, w którym udział brał Ted Kennedy, brat byłego prezydenta USA. Mary Jo Kopchne, 28 letnia pracowniczka kampanii prezydenckiej, utonęła w 1969 roku w samochodzie, który prowadził Senator Ted Kennedy. Brat Roberta Kennedy'ego prowadząc samochód, zjechał z mostu, po czym maszyna wpadła wody. Kopchne, w przeciwieństwie do Teda, nie mogła się wydostać z samochodu, w wyniku czego zmarła. Później Senator został przez sąd uznany za winnego, za opuszczenie miejsca wypadku i nie udzielenia pomocy kobiecie.
Teda Kennedy'ego, gra Jason Clarke, w rolę Mary Jo wciela się Kate Mara, a Eda Helmsa (Kac Vegas) zobaczymy w roli Joe Gargana, kuzyna Senatora, jednego z dwóch osób, do którego Kennedy zadzwonił zaraz po wypadku, zamiast na policję. Ponadto w filmie grają równiez: Jim Gaffigan, Clancy Brown, Taylor Nichols, Olivia Thirlby i Bruce Dern."
Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=jTzPXc2DW2k

ocenił(a) film na 4
pogodno_2

Film o nikim, który został senatorem. Film o kraju, w którym pojęcie manipulacja osiągnęła szczyty. Jaki kram taki pan. Sam film słabiutki chociaż politycznie wymowny ale więcej niż 4/10 dać nie mogę

Szpila_1308

Coś jest na rzeczy, bo ja poległam w połowie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones