PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612189}
7,1 126 910
ocen
7,1 10 1 126910
5,9 26
ocen krytyków
Chappie
powrót do forum filmu Chappie

Chappie 2

ocenił(a) film na 8

Pierwsza cześć skończyła się tak, aż pomyślałam, że może powstać druga część
Jak myślicie?

ocenił(a) film na 8
paulina107

Film mi się podobał ale sam nie chciałbym żeby wyszedł sequel no bo co by się w nim mogło dziać?

skkatan

no jak to co chappie ,zlozy rodzine ,bdziedzie mial male chappiątka,i bedzie chodzil do roboty,znudzi mu sie zycie ,stworzy sobie harlem ,(kobiet champpie)i bedzie upirawiał orgie robotów.sex robot to bedzie trzecia czesc gdzie chappie wyrznie wszystkich ludzi i wsadzi ich do robotow,i bedzie imperatorem .to tak w skrócie. XD

skkatan

Policia przeciesz ih gini

ocenił(a) film na 10
paulina107

Neill Blomkamp powiedzał: "

"Napisałem to jako trylogia, ale nie napisałem pozostałych dwóch, [...] lecz wiem co się stanie w następnych dwóch (częściach). [...] Mam na myśli, że kocham ten film, czuję się naprawdę dumny z tego filmu. Nie wiem, co widzowie mówią, nie wiem, czy będzie to ekonomicznie wykonalne, aby zrobić więcej, ale myślę, że chciałbym zrobić więcej."

Wynika z tego, że Chappie 2 jest możliwy, jednak zależy od sukcesu finansowego tej części. :D Oby powstała kolejna część. :D

ocenił(a) film na 9
Oskar5054

No właśnie - zależy od tego ile zarobili, a boxoffice ledwo zwrócił koszty. Niestety :(

ocenił(a) film na 9
kilapekila

Chapie zarobil ponad 120 mil prz budzecie 50 mil.Poza tym Chapie nie byl blockbusterem czyli nie mial sponsorow liczoncych za zyski.

użytkownik usunięty
Sabcio1234

Do producentów trafia jakieś 50% zysków i jeśli uwzględnimy koszty kampanii promocyjnej, to wyjdzie, że film nic praktycznie nie zarobił. Zwrócił się i tyle.
Zyski mogą być trochę większe ze sprzedaży płyt BluRay, ewentualnie późniejszych emisji w stacjach TV, ale to raczej za mało aby powstanie drugiej części było przez wytwórnie poważnie rozważane.

Kino to biznes, a "Chappie" dochodową inwestycją się nie okazał. Sad but true.

ocenił(a) film na 7
paulina107

Nie sądze że wyjdzie 2, "dyskryt 9" też zakączył się tak ja by miała być 2 a nie powstanie, jak narazie oczywiście :) film fajny, polecam

Fin1819

http://michalmalysa.pl/wp-content/uploads/2014/12/grammar2.jpg

ocenił(a) film na 6
paulina107

oby nie

ocenił(a) film na 10
majkelhmf

Oby TAK

Oskar5054

Tak więc czekajmy jak na początku drugiej części umrze Ninja i jego świadomość przeniosą do robota, no i będzie szczęśliwa rodzinka robotów i będziemy podziwiać ich życie codzienne. A podtytuł to będzie : Chappie idzie do przedszkola :D

ocenił(a) film na 7
kosciej_99

Haha własnie tak by to wyglądało :D

ocenił(a) film na 7
paulina107

Być może Blomkamp lubi po prostu otwarte zakończenia?
Jak w Dystrykcie 9, zakończenie nie jest pełne, ale nie chcę następnej części. Bo niby jak miała by wyglądać? Przylecą kosmici i dostaniemy typowy film akcji? Wystarczyło by 10-20 minutowe zakończenie, a jak to rozciągnąć na kolejny film.

paulina107

Film mało zarobił więc nie.

paulina107

Jeżeli się w ogóle zwróci to minimalnie, więc nie ma co nawet wspominać o sequelu.

ocenił(a) film na 7
paulina107

raczej nie. to bylaby jakas masakra:P

paulina107

po takim wyniku finansowym to raczej nie ma szans na 2 część

ocenił(a) film na 10
hal9000_mk2

:(((((

ocenił(a) film na 9
paulina107

To samo sobie pomyślałam, fajnie by było jakby była druga część. Polecam ten film :D

użytkownik usunięty
paulina107

Też wyczekuje 2-giej części, ale co się tam miałoby dziać? Hippo zginął, Vincent prawdopodobnie też. Tetravaal raczej upadł. Ale kto wie, może Blomkamp coś wykombinuje :) Mi osobiście film się bardzo podobał i wyczekuję jakiejś informacji o możliwej następnej części :))

paulina107

-co by sie tam mialo dziac?-Pstro. Niech juz was o to glowa nieboli od tego sa potezniejsze mozgi od waszych, one juz cos wymysla, spokojna wasza rozczochrana ; )

ocenił(a) film na 10
paulina107

Też się nad tym zastanawiałem ale myślę, że chyba nie będzie

paulina107

Na końcu filmu policja zwerbowała 150 tys rezerwistów i usunęła program "Zwiadowcy". W dwójce mogliby ukazać pościg policji oraz władz za 3 robotami i jednym człowieczkiem. Mogliby uciec do Polski gdzie obecny król Jarosław Kaczyński udzieliłby im schronienia.

paulina107

A może w 2 znudzi im sie byc robotami i deon (oj no nwm jak się pisze imię tego w okularkach )stworzy prawdziwe ludzkie ciała dla niego i landi no bo to jednak duża zmiana -nie można pić i jeść A landi prawdopodobnie jest też uzależniona od palenia (czego to już nie wnikam)i w filmie jest też z ninją parą więcccc....jako robot nie może robić z nimm różnych rzeczy xd

unicorn16

Jak miałby Deon stworzyć ludzkie ciała. Urodzić a potem zabić? xD

paulina107

Byłoby bardzo fajnie

ocenił(a) film na 10
paulina107

niestety chappie 2 nie bedzie poniewaz kosztujący 49 mln dolarów film przyniósł na starcie skromne 13,3 mln dolarów. Nie sadze ze bedzie 2 czesc ale chcialbym

paulina107

w końcu główny ,,zły" nie umarł a chappie odzyskał rodzinę więc jest nadzieja

paulina107

Ten film prawdopodobnie jest wyjaśnieniem jak powstał Terminator.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones