PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525889}
7,0 56 868
ocen
7,0 10 1 56868
Charlie St. Cloud
powrót do forum filmu Charlie St. Cloud

A wszyscy przed premierą mówili, że Zac to kiepski aktor i nie nadaje się do tej roli. I co? Zagrał świetnie!!! Zawsze wiedziałem, że Zac to dobry aktor.

ocenił(a) film na 7
wojtas_913

+1 a jeśli o hsm chodzi no cóż.... jakoś zacząć trzeba to fakt,a po drugie to biorąc pod uwage fakt do kogo taki film jest adresowany (dzieci i młodzież-cokolwiek to znaczy:P) świetnie spełnił swoja role.

Marcinekk

Każdy ma jakieś grzechy z przeszłości ;) Powoli Zac się wyrabia.

ocenił(a) film na 8
wojtas_913

Zgadzam się. Tyle że ja byłam pewna, że chłopak do grania się nie nadaje (jak już to w dennych musicalach na scenie), ze strony aktorskiej nigdy nic dobrego nie prezentował. Okazało się, że potrafi dobrze grać, potrzebował tylko roli, która na bycie aktorem by mu pozwoliła. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

ocenił(a) film na 7
eeowynka

Zgadzam się - zaskoczył bardzo pozytywnie. Przed obejrzeniem filmu nie byłam przekonana, czy sobie poradzi. Ale dał radę - super pasuje do tej roli. A film - bardzo dobry. :)

marta167

Mnie również film bardzo pozytywnie zaskoczył, nie nalezę do fanek Zaca Efrona i byłam bardzo sceptycznie do tego filmu nastawiona ale jak już powiedziałam mile się zaskoczyłam :) Film oceniam na 7-8/10 Chyba najlepsza rola ulubieńca nastolatek :)
Najbardziej w tym filmie podobała mi się ścieżka dźwiękowa, piosenki są przepiękne. Historia jest dość ciekawa i nieoklepana, nie pamietam żebym ostatnio oglądała jakiś film o podobnej fabule i to mi się podobało, bo nie ukrywajmy że ostatnimi czasy to albo wampiry, albo tandetne romansidła, których mam juz dosyć.

ocenił(a) film na 6
nikitka19872

popieram to o wampirach i tandetnych romansidłach, mnie też film i sam zac efron bardzo zaskoczył. nie widziałam nic innego z jego udziałem, ale miałam wrażenie, że nie należy się po nim spodziewać jakiś rewelacji i myliłam się. film przesympatyczny i raz dałam się naprawdę zaskoczyć, zdjęcia genialne

ocenił(a) film na 9
lijn

Mnie takze film milo zaskoczyl. Historia nie byla banalna i tez nie byla taka oczywista do przewidzenia.
Goraco polecam! No i swietna muzyka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones