PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525889}
7,0 56 864
oceny
7,0 10 1 56864
Charlie St. Cloud
powrót do forum filmu Charlie St. Cloud

A mnie się ten film bardzo spodobał. Na początku nie chciałam go oglądać bo zraziło mnie to że głównego bohatera gra Efron. Ale wkońcu się przełamałam i jedyne czego żaluje to to ,że nie obejrzałam go wcześniej.To jeden z tych filmów , które zapadają w pamięć. Zac zagrał naprawdę dobrze. Pierwszy film na którym płakałam już od samego początku. xD Pozatym - piękne,genialne,cudowne krajobrazy .... aż chciałoby się tam być,siedzieć na skale i podziwiać zachód słońca....

ocenił(a) film na 7
amelka2602

Mogę podpisać się pod twoja opinią, bo sama podeszłam z niemałym dystansem do tej produkcji. Film jednak zyskał w moich oczach pewne uznanie, głównie za sprawą tego, że jak już też napisałaś wywoływał emocje. Mimo, że irytowała mnie przez cały czas aktorka grająca Tess (może to subiektywne odczucie, ale dla mnie była ona niesamowicie drażniąca, mogli lepiej obsadzić jej rolę) ten projekt zapadł mi w pamięć w pozytywny sposób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones