PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525889}
7,0 56 870
ocen
7,0 10 1 56870
Charlie St. Cloud
powrót do forum filmu Charlie St. Cloud

FILM FENOMENALNY!! MUZYKA ZAJEBISTA!! KSIĄŻKA GENIALNA!! I TYLE NA TEMAT:] XD Będę do tego filmu wracać jeszcze setki razy:D bardzo bardzo przyjemny:D! myślałam że Efron to po prostu nie kłamiąc głupi chłoptaś xD ale od obejrzenia tego filmu w kinie jestem jego fanką!! ,świetna gra aktorska tte emocje..po prostu wszystko wyszło niesamowicie pięknie:D brak mi słów na określenie tego filmu:D do tego filmu pasują wszystkie pozytywne słowa ze słownika i tyle xD Ja jestem ZACHWYCONA^^ A jak dobrana muzyka do scen i ta piękna song na końcu filmu którą w kółko słucham xD mmm dla mnie bomba^^ rozpływam się i tyle:D aha i polecam książkę na podstawie której nakręcono ten film: Ben Sherwood- Niewiarygodna Historia Miłosna <33333333333333333333

shine001

a znasz moze tytul tej piosenki co leci na koncu filmu?wszedzie jej szukam

ocenił(a) film na 6
gosiafab

właśnie czy ktoś wie kogo to jest piosenka ta na końcu? pilne!!!

użytkownik usunięty
ana_110

mam wszystkie piosenki na komputerze. też nie mogłam nigdzie znaleźć ale koleżanka mi dała. więc jeśli ktoś by chciał to się odzywać. bo mam zamiar wrzucić na chomikuj.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6

no okey, ale jaki tytuł piosenki ma ta ostatnia. Ta co leciała na końcu filmu!

użytkownik usunięty
ana_110

na końcu? to będzie "I Promise" . mam nadzieję że pomogłam :)

ocenił(a) film na 6

ha ha nie chodziło mi o jack penate - pull my heart away . Ale dzięki:)

ocenił(a) film na 9
ana_110

a może wiecie co to za piosenka kiedy Charlie biegnie za Tess po cmentarzu? po tym jak zostawiłą mu tą karteczke na drzwiach

ocenił(a) film na 9
esteraaaaa

znalałam już sama więc jeżli ktoś chciałby wiedzieć to jest to Pink Mountsintops "While we were dreaming"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones