PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525889}
7,0 56 868
ocen
7,0 10 1 56868
Charlie St. Cloud
powrót do forum filmu Charlie St. Cloud

Beznadziejny film! Tylko na Filmwebie ma wysoką ocenę. Na innych portalach filmowych dostaje 3/10, więc to mówi samo za siebie.
Film jest naiwny i głupi, fabuła beznadziejna. Co w nim jest? Ano przystojny aktor, ładna dziewczyna i zupełnie nierealna przerysowana wymuszona historia miłosna, a wielbiciele tego filmu na Filmweb to naiwne nastolatki co widać po komentarzach.
Innymi słowy mówiąc jest to amerykańskie łajno pod nastolatki wychowane na programach MTV "mam 16 lat i zaszłam w ciąże". Wbrew pozorom w filmie wcale nie ma wrażliwości ani pokazanych emocji, jest za to cukierkowy romans i psychol który gada ze zmarłymi, odezwała się do niego piękna kobieta którą uratuje - do tego właśnie Bóg go ocalił od śmierci...
Ja dziękuje za taki shit
http://data.whicdn.com/images/49433573/jumping-out-of-window_large.gif

ocenił(a) film na 5
rafusss

Chcieli zrobić na wzór "Szóstego zmysłu", ale trochę im nie wyszło. Pewnie większość nastolatek poszła do kina nie wiedząc o czym jest film. Najważniejsze, że gra w nim "ciacho" Zac Efron.

ocenił(a) film na 9
rafusss

Wpisałem tytuł w wyszukiwarkę i na pierwszych portalach filmowych nie znalazłem nigdzie oceny 3/10
Na jakimś nieznanym mi zalajkuj. tv film ma 237 819 wyświetleń i 96% oglądających poleca to
Na imdb 6,1 na 10 a ta strona jest uważana za najbardziej rzetelną w sprawie filmów i jej oceny .
A na kinomaniak. tv który też jest bardziej lub mniej znanym portalem filmowym na film zagłosowało tylko 1915 osób i już przy tym wyniku film ma 8,8 .
Czyżby nie dopatrzenie ??

Tak wiem teraz znajdziesz na innych stronach pewnie wynik 1/10 albo 1/100.
Ja osobiście już dawno skończyłem gimnazjum i nie oglądam programów typu "mam 16 lat i zaszłam w ciąże" , a sam dałem ocenę 9 i film dodałem do ulubionych a chce dodać że film obejrzałem niedawno i z polecenia.
Zastawia mnie tylko to dlaczego inni widzą w tym filmie więcej ??

ocenił(a) film na 3
volspaik

Nie trzeba szukać, wystarczy wejść na największy serwis metacritic, gdzie film ma ocenę 37/100.

volspaik

Nie ma co wiele dyskutowac, kto ma "wieksza racje", bo ostatecznie to jest tak i tak kwestia gustu i smaku, choc musze przyznac, ze ten film akurat do mojego gustu nie przypadl... Najbardziej negatywnie rozlozyla mnie przyslowiowo na lopatki "romantyczna scena" na cmentarzu... W tym momencie wrecz zamarlam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones