PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525889}
7,0 56 870
ocen
7,0 10 1 56870
Charlie St. Cloud
powrót do forum filmu Charlie St. Cloud

Niewidzialny

ocenił(a) film na 7

Nie wiem czemu, ale fabuła filmu troszkę przypominała mi film "Niewidzialny", z tym, że Charlie St Cloud jest wg mnie o niebo lepszy.

ocenił(a) film na 8
sylwusiad111

No o niebo lepszy, ale mi się jakoś nie kojarzy ta fabuła i tamta. W "Niewidzialnym" wszystko jest inne.. Jedyne co łączy te dwa filmy to, że ktoś umarł, a ktoś drugi może się z nim porozumieć, a w "Niewidzialnym" to nawet nie umarł, bo go uratowano. No i cała reszta w ogóle nie podobna!! :)

ocenił(a) film na 3
Cassies

właśnie że podobna baaaaardzo... ogólnie kopiowane pomysły, brak nowych, kiepska gra aktorska i nudy... od momentu jak ginie brat jest coraz gorzej, jak pojawia się kobieta - szybki zjazd... po jej zaginięciu - można wyłączyć lub szybko przewinąć te kopiowane bzdury... wystarczy jeden 'niewidzialny'...
film tylko dla nastolatków <13 lat

ocenił(a) film na 7
Cassies

Szczerze mówiąc sama nie wiem, dlaczego takie skojarzenie mi się nasunęło, po prostu w trakcie oglądania "Charliego..." cały czas miałam wrażenie, że gdzieś już coś podobnego widziałam, właśnie ten film "Niewidzialny".

ocenił(a) film na 8
sylwusiad111

Może nie widzę podobieństwa bo oba filmy widziałam w dużym odstępie czasu ;) ale teraz jak tu tak piszecie, to trochę mnie przekonuje to podobieństwo.. fabuła całkiem inna ale klimat kompletnie ten sam .. oba filmy jak dla mnie były takie sobie. ;) coś za długo się ciągnęły...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones