PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525889}
7,0 56 870
ocen
7,0 10 1 56870
Charlie St. Cloud
powrót do forum filmu Charlie St. Cloud

FILM ŚWIETNY, ZAC TEŻ DAŁ RADĘ I SPOKO ZAGRAŁ NIE CZYTAŁEM KSIĄŻKI ALE FILM NAPRAWDE DOBRY I BARDZO DOJRZAŁY CZASEM MELANOCHILNY !!!! można się zastanowić troche nad swoim życiem oglądając ten film!!! i do tego bardzo zaskakujący jest kilka wątków które zmieniają sie o 180 stopni film leci i nagle wstrząs (jest kilka takich w całym filmie) !!! SUPER !!! WARTO ZOBACZYĆ zwłaszcza że w tym tygodniu mało premier a film napewno najlepszą z wszytkich w tym tygodniu!!

ocenił(a) film na 10
londontown

ŚWIETNY

ocenił(a) film na 10
londontown

Film mi się bardzo podobał, wzruszający, skłania do przemyśleń. Polecam wszystkim którzy chcą na chwilę zatrzymać się i zastanowić nad czymś naprawdę ważnym :)

ocenił(a) film na 10
londontown

PRAWDA!!! jestem zachwycona. Nie czytałam książki, ale zaraz nadrobię... Piękny, cudowny film...Wzruszający, skłania do przemyśleń - to jest to co chce powiedzieć.

ocenił(a) film na 10
klla

zgadzam się , to jest najlepsza premiera tygodnia i wkurza mnie że jakiś pseudo dzienikarzyna choćby z magazynu FILM ocenai ten film jako beznadziejny tylko dlatego że gra tam Zac! dla mnie moze to nie jest jakiś wybitny aktor ale myśle że jest spoko i moze spokojnie grać a film jest świetny poprostu skłąnia do przemyślen o życiu o tym co jest później co się z nami dzieje jak poradzić sobie ze stratą człowieka !

ocenił(a) film na 10
londontown

POPROSTU ŚWIETNY A do tego piękne krajobrazy , ŻEGLARSTWO I troche bejsbola!!!!!

ocenił(a) film na 9
londontown

świetny film, piękne zdjęcia i krajobrazy. Ogólnie Zac Efron bardzo podołał tej roli, całkiem zapomniałam że występował w HSM. Dla mnie rewelacja!Film warty polecenia :)

esteraaaaa

Wow, dziewczyny, teraz już możecie zostać psiapsiółami, umówić się na wspólną herbatkę z pluszakiami, powymieniać pokemonami i pogadać troszkę o Hannah Montana, zakupach i ładnych chłopakach ( ewentualnie o kotkach, pieskach lub konikach). Dobranoc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones