PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525889}
7,0 56 868
ocen
7,0 10 1 56868
Charlie St. Cloud
powrót do forum filmu Charlie St. Cloud

o filmie

użytkownik usunięty

Charlie przygnębiony śmiercią swojego młodszego brata, postanawia zacząć pracę na cmentarzu, na którym został pochowany. Dzięki ogromnej więzi jaka ich łączyła, Charlie wieczorami spotyka tam zmarłego chłopca i mogą cieszyć się wzajemnym towarzystwem. Pewnego dnia w życiu bohatera pojawia się dziewczyna

zapowiada się ciekawie :D czekam na premiere i na pojawienie sie tego w necie :D

madziula21

Wreszcie jakiś fajny film z Efronem ;D Nie mogę się doczekać :D

ocenił(a) film na 9
byaQya

Również uważam, że film zapowiada się całkiem interesująco a zwłaszcza fabuła wydaje mieć w sobie to "coś" :) Myślę, że wybiorę się do kina.... Co do obsady to jestem zadowolona, że zobaczę Zaca Efrona w głównej roli :)! Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
docia160

a to w ogóle bedzie w polsce?... takie sobie dramacik, zaca w tym nie widze na pewno

docia160

też mi pocieszenie... zwłaszcza że Efron wykazuje się tak świetnym talentem że ja nie mogę! (to była ironia jakby ktoś nie zrozumiał), jest mnóstwo innych aktorów którzy są o niebo lepsi, ale oczywiście kolejny film nastawiony tylko na kasę, żeby wszystkie fanki Efrona się zleciały! Aż mnie skręca ;x Podoba mi się nawet pomysł na film... widziałem zapowiedź i była całkiem całkiem. Zwłaszcza że lubię dramaty!

Brzmi ciekawie, fajnie, że opisałaś to maksymalnie streszczone ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones