PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475132}

Charlie musi umrzeć

The Necessary Death of Charlie Countryman
6,4 12 793
oceny
6,4 10 1 12793
5,0 5
ocen krytyków
Charlie musi umrzeć
powrót do forum filmu Charlie musi umrzeć

Film wciąga jak bagno, głównie dzięki muzyce, wpleceniu w tło wątków ze zmarłymi osobami i niezwykle
wyraźnymi postaciami. Jest to jeden z tych tytułów, które zapadają w pamięć. Nie jest to film do oglądania 'w
tle', a tak zapewne niektóry go oglądają, sądząc po komentarzach. 10/10, a to dlatego, że ten film jest
kompletny, zaczynając od gry aktorskiej, nieszablonowej fabuły, po muzykę i gdy zapada w pamięć, tzn. że ma
to coś. Główna postać się rozwija, są śmieszne momenty (kolega po viagrze the best), dramat w tle, trochę
akcji, miłość i uczynni jak i źli ludzie. Trochę przypomina film przygodowy, ale wszystko dzieje się zbyt szybko,
więc bardziej pasuje do filmu akcji. Jeśli jednak szukacie spektakularnych wybuchów i matrixowych ruchów
kamer, to nie jest film dla ciebie, ale jeśli lubisz filmy nietypowe i lubisz gatunek akcja/komedia rom. to jak
najbardziej możesz spróbować. Mnie smakował wybornie.

kulitom

Ja nie lubię ani akcji, ani tym bardziej komedii romantycznych, a jednak mi się spodobał. Masz rację co do muzyki, była po prostu świetna.

ocenił(a) film na 5
kulitom

Wiem, że są ludzie, którym smakują bardzo dziwne rzeczy...

ocenił(a) film na 8
kulitom

Masz absolutną rację!Film magiczny, muzyka wspaniała, wątki, aktorzy-po obejrzeniu nie mogłam się otrząsnąć i wciąż mam w glowie poszczególne sceny. Nie zaliczylabym jednak filmu do gatunku komedia romantyczna. Dla mnie byl to film z gatunku:MAGICZNY:)

wampiXX

to niezwykły film,uroczy chłopak kontra dwaj bandyci,a mimo to wszyscy wzajemnie się uzupełniają.po prostu rewelacja.

ocenił(a) film na 1
kulitom

A mnie ten film absolutnie nie przypadł do gustu. Niestety - zupełnie nie trafiłam w klimat. Dla mnie ten film był jakiś taki strasznie irytujący - tym bardziej, że zaczęłam go oglądać z przeświadczeniem, że to komedia sensacyjna (tak przeczytałam w jakiejś gazecie z programem tv), a miałam wrażenie, że de facto oglądam jakiś dziwny komediodramat, chociaż tak naprawdę nic mnie w tym filmie nie śmieszyło. Chyba problem leży w tym, że spodziewałam się czegoś zupełnie innego...

ocenił(a) film na 7
kulitom

Zastanawiam sie dlaczego to jest niby 'komedia', w ciągu filmu sie ani razu chyba nie uśmiałem. Ale sam film dobry, chociaż specyficzny, trzeba było obejrzeć do końca żeby zrozumieć i obiektywnie ocenić.

kulitom

mnie też się spodobał,zabawna scena z viagrą zwala z nóg.ale obsada też rewelacyjna,zarówno młodsi jak i starsi.najbardziej zachwyciła mnie scena w klubie,shia kontra til schweiger.gdy til delikatnie głaszcze chłopaka po policzku,jest to jednocześnie wzruszające i niepokojące.

ocenił(a) film na 8
kulitom

No ... taka ocena jest za wysoka, ale faktycznie produkcja może zauroczyć. Ma swój niepowtarzalny klimat, to absolutnie nie jest kolejny szablonowy film akcji czy też komedia kryminalna. Ten gatunek to niezwykły miks i trzeba go przyjąć (wchłonąć) jak leci, bez filtracji i rozkminy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones