PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1242}

Charlie

Chaplin
7,7 13 225
ocen
7,7 10 1 13225
7,7 9
ocen krytyków
Charlie
powrót do forum filmu Charlie

życie Chaplina siłą rzeczy traktowane jest tu nieco skrótowo, za mało na przykład jest o jego twórczosci, która za często schodzi na drugi plan względem jego zycia prywarnego. ale i tak jest to bardzo ciekawa pozycja. no i świetnie zagrana: Robert Downey, Kevin Kline, Dan Aykroyd. lista gwiazdorskich nazwisk jest ztu zresztą znacznie dłuższa. zdecydowanie warto, bo to kawał epickiego kina w najlepszym wydaniu.

ocenił(a) film na 8
Caligula

brakowało mi więcej informacji o twórczości i późniejszym życiu, ale najwięcej filmów nakręcił do 30, film świetny polecam

ocenił(a) film na 9
typisb

Chcecie tworczosc, jestescie dorosli i inteligentni to sami wyciagniecie swoje wnioski i interpretacje.

Caligula

Mnie też bardzo się podobało, wprawdzie nie jestem fanką Charlie'go Chaplina, a film obejrzałam ze względu na RDJ, który zagrał fenomenalnie. Widać, że się bardzo postarał, odtwarzając postać Chaplina, szkoda, że nie otrzymał Oskara, bo naprawdę zasłużył.
Rozwalił mnie strój kąpielowy Chaplina i tekst "Umyłam twarz". :)

ocenił(a) film na 8
Caligula

Piękny i wzruszający film.
Jedyne, co mi się nie podobało to , że "stary" Chaplin nie wyglądał na starego.
Charakteryzacja, czy skiepszczone aktorstwo?

Caligula

filmy Chaplina oglądałam namiętnie, dziecięciem będąc, w państwowej tv. teraz odświeżam sobie jego twórczość, a ten film jest świetnie zrobionym uzupełnieniem tej mojej powtórki z historii kina :) polecam!

ocenił(a) film na 9
Caligula

jeden z najlepszych filmów biograficznych, wspaniała rola Downey Jr, szczególnie koniec filmu gdzie były krótkie informacje na temat życia innych bohaterów w filmie, czego mi bardzo brakuje w innych tego typu filmach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones