PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1242}

Charlie

Chaplin
7,7 13 215
ocen
7,7 10 1 13215
7,7 9
ocen krytyków
Charlie
powrót do forum filmu Charlie

Hmmm, a mnie zaskoczyl akcent ROberta Downeya. Mowil dobrym brytyjskim, a jest nowojorczykiem. Wiem jak ciezko jest sie aktora nauczyc akcentu (np. jak Hugh Laurie-"House M.D" meczy sie z amerykanskim akcentem). Jestem pelna podziwu :).

bell_16

zdolności lingwistyczne to cecha bardzo wielu profesjonalnych aktorów.
Moim mistrzem jest Sacha Baron Coen - Ali G, Borat i Bruno.

ocenił(a) film na 9
bell_16

O tym znakomitym akcencie mówił ostatnio Guy Ritchie przy pracy nad
"Sherlockiem Holmes;em"..RDJ uczęszczał do szkoly baletowej i muzycznej-w
Londynie..Stąd ten akcent.Zaskakuje.dojrzałośc aktora,z jaką zagrał
Chaplina..Jak na tak młodego chłopaka..Nieprzeciętna
inteligencja;nieprzeciętny talent..

ocenił(a) film na 9
dobbiacco_attersee

Dokładnie, jak na 27 lat, Downey okazał się być człowiekiem stworzonym do tej roli. A ten angielski mnie urzekł, wiem, że chodził do tej jakiejś szkoły w Londynie, ale czy był tam wystarczająco długo żeby mówić spokojnie brytyjskim akcentem? Nie sądzę, choć na pewno przyswajał go o wiele bardziej niż Amerykanin bez styczności z brytyjskim. I pragnę zauważyć, że Robert o wiele lepiej brzmi (zawsze zwracam uwagę na głos aktora, a najczęściej wtedy, kiedy gra danego aktora mnie oczarowuje :D) mówiąc po angielsku niż po amerykańsku ;D

ocenił(a) film na 9
Osoba_bez_imienia

Chyba był "wystarczająco długo";rozwalił stopy;wyrobił mięśnie łydek i "baletowe pośladki"..No i..ma ten taniec w ruchu-to się zaraz czuje-taka..muzyka..

bell_16

'Męczy się'?
Co masz na myśli? Jego amerykański akcent jest absolutnie perfekcyjny. Posłuchaj jak mówią obywatele Illinois. Najlepiej zaraz po Housie, dla porównania.

ocenił(a) film na 9
bell_16

Akcent? Mistrzunio to Gary Oldman

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones