PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559337}
7,8 321
ocen
7,8 10 1 321

Chasing Cotards
powrót do forum filmu Chasing Cotards

Chciałabym DVD :(

ocenił(a) film na 7

ja NAPRAWDĘ chciałabym kupić DVD z tym filmem. Czy gdziekolwiek w Polsce jest chociaż cień nadziei by go dostać? Albo ktoś posiada i radośnie by mi odsprzedał?

ocenił(a) film na 6
fall93

http://vdownload.eu/watch/4918709-chasing-cotards.html

fall93

Ogólnie mam pewne doświadczenie w sprowadzaniu filmów nie do sprowadzenia więc zobacze co da się zrobić jeśli dalej jesteś zainteresowana. Jesteś ?

fall93

Wydanie DVD było limitowane 24 czerwca 2012 roku było tylko 25 egzemplarzy na sprzedaż. Aktualnie strona nie odpowiada ale jak już mówiłem nie tak rzadkie filmy już sprowadzałem

mptorz

Napisz jak bardzo Ci zależy bo nie wyjdzie to tanio. Sama cena wydania DVD to było 20 funtów czyli 100 zł. Aktualnie stroa na której można było kupić nie odpowiada ale jeśli zależy Ci na tyle by zapłacić 100 zł + wysyłka + napiwek dla mnie (nieobowiązkowy bo też obejrze sobie ten film jak dojdzie). Więc jeśli zależy Ci tak bardzo to mogę napisać bezpośrednio do dystrybutora filmu Button Up z zapytaniem o możliwość zakupienia kopii. Tylko napisz czy dalej jesteś zainteresowana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones