PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112897}

Chato

Chato's Land
6,8 687
ocen
6,8 10 1 687
Chato
powrót do forum filmu Chato

Świetny western!

ocenił(a) film na 9

Zapomniany, a jakże dobry. Głównie ze względu na fantastyczny klimat, poza tym reżyser Michael Winner dobrym fachowcem jest, tak samo jak Bronson i Palance. Widać już na pierwszy rzut oka związek fabuły z Rambo, ciekaw jestem czy oba są na podstawie jakichś wcześniejszych materiałów czy też Rambo jest ściągnięty. Wracając do filmu podobała mi się też taka z lekka psychodeliczna muzyka, wspaniałe krajobrazy i trzymająca w napięciu końcówka. Szkoda tylko, że musiałem oglądać ocenzurowaną wersję, ale jakoś bardzo mi to nie przeszkadzało.

Pozdrawiam i gorąco polecam ten film

rzyczki

dobrze opisales charakter tego filmu, choc myslalem ze Palance na koncu bedzie z Bronsonem w jakims pojedynku :) -- ps. ogladales "Death Hunt"(1981)? podobny scenariusz.

ocenił(a) film na 9
777777

Jeszcze co do "Chato" to na pewno nietypowy western, a pojedynki z reguły w tych klasycznych są albo we włoskich spaghetti, tak mi się wydaje. A "Death Hunt" nie widziałem, ale gdzieś mam na płytce, więc kiedyś obejrzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones