PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648982}
7,7 123 255
ocen
7,7 10 1 123255
6,6 22
oceny krytyków
Chce się żyć
powrót do forum filmu Chce się żyć

7/10

ocenił(a) film na 7

Nie jest to film dla wszystkich i nie każdemu się spodoba. Trzeba lubić takie filmy i przede wszystkim zrozumieć ich problematykę. Mi się osobiście podobał i polecam. Świetna gra aktorska Dawida Ogrodnika - 7/10

Kamikadze32

Gra aktorska pana Ogrodnika bez wątpienia bardzo dobra, ale sam film... Dla mnie kompletne rozczarowanie. Nie pokazuje niczego. Jest płytki do granic możliwości i niestety nie mogę oprzeć się wrażeniu, że żeruje na ludzkim współczuciu, bo przecież pokazuje temat niepełnosprawnych. Czyli z automatu trzeba się wzruszać, zachwycać, ronić łzy i tak dalej. Tylko nad czym?
Historia pozbawiona emocji, właściwie również fabuły. Obserwujemy życie niepełnosprawnego dziecka, potem mężczyzny. Może dla kogoś, kto z takimi ludźmi nigdy nie miał styczności, to faktycznie jest wzruszający i odkrywczy film. Może tacy ludzie powinni go oglądać.
Ze swojej strony mogę polecić "Music Within". Tam jest i fabuła i są emocje. Moim zdaniem oczywiście, nieporównywalnie lepszy od "Chce się żyć".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones