PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648982}
7,7 123 187
ocen
7,7 10 1 123187
6,6 22
oceny krytyków
Chce się żyć
powrót do forum filmu Chce się żyć

Mam na myśli dlaczego go porzuciła?
Nie do końca tego rozumiem, wyszła z restauracji razem z nim i wyglądało to, że zła była na ojca. A nagle dowiedzieliśmy się, że zrezygnowała..

ocenił(a) film na 8
mrsbutlerxx

Czy myślicie, że od początku był to jej wyrachowany plan, czy może było jej tak głupio przez to, co zrobiła, że nie potrafiła już spojrzeć Mateuszowi w oczy?
Wydawało się, że naprawdę go polubiła i wątpię, że tyle by się wysilała żeby tylko móc go zabrać na te urodziny. Mimo wszystko wierzę w to, że czuła się skompromitowana przez ojca, który uznał, że chce mu tylko zrobić na złość i dlatego nie przyszła już do Mateusza. Myślę, że naprawdę polubiła spędzanie z nim czasu, troszczyła się o niego. Również zauważyła, że reaguje na różne bodźce, starała mu się w jakiś sposób pomóc i umilić czas. Ale o miłości z jej strony myślę, że nie ma mowy.. Więc sam fakt przedstawienia go jako narzeczonego i pocałowanie go było z jej strony bezczelnym zachowaniem.

ocenił(a) film na 9
mrsbutlerxx

Z perspektywy osoby niepełnosprawnej, wydaje mi się, że on mógł oburzyć się o to, że rok wcześniej spotykała się z bezdomnym, a teraz z nim, ten pocałunek przed ojcem był tak sztuczny, że z wściekłości zaczął jęczeć, jakby chciał stamtąd wyjść.
Ja na jego miejscu, mógłbym również się zdenerwować i chcieć zakończyć taką nieszczerą relację.

ocenił(a) film na 8
MBIITF

Dziękuję za twój punkt widzenia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones