PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648982}
7,7 123 255
ocen
7,7 10 1 123255
6,6 22
oceny krytyków
Chce się żyć
powrót do forum filmu Chce się żyć

Magda...

ocenił(a) film na 7

Zastanawiam się nad zachowaniem Magdy... wyglądało to tak jakby naprawdę zależało jej na Mateuszu, a okazało się co się okazało... O co jej naprawdę chodziło? O to by wkurzyć ojca??

ocenił(a) film na 7
agatakoniak

Otóż sprawa jest złożona.

Magda wyraźnie miała problem z poczuciem braku własnej wartości, odrzucenia ze strony ojca, braku uwagi ojca i miłości. Standardowe problemu mnóstwa ludzi.

Chciała zwrócić uwagę ojca, sprawić, by pokazał, że jej na niej zależy. Problem w tym, że stosowała złe metody. Czasem wystarczy szczera rozmowa.

Najbardziej przykre zaś jest to, że Mateusz posłużył jej za narzędzie na drodze do spełniania swoich celów. Niezmiernie smutna sprawa.

efc_2

Mimo wszystko mam wrażenie ze ona go trochę wykorzystała..zaprzyjaźniła się- bo o miłości raczej z jej strony nie mogło być mowy ( bo chyba nie widziała w nim mężczysny- atrakcyjna kobieta którą chyba interesował się ten lekarz z ośrodka mogła mieć pewnie niejednego "normalnego" faceta) a pózniej jak udało jej sie "wkurzyć" ojca- zostawiła i nie pojawiła nigdy więcej...dało mi to do myslenia że jednak ludzie niepełnosprawni (chodzi mi o choroby układu nerwowego i zaburzenia psychiczne) potrzebują nie tylko miłości rodziny ale być może tak samo jak inni potrzebują miłości i bliskości jaka powstaje między mężczyzną i kobietą..to są niewątpliwie trudne tematy i nie chce nikogo urazić swoją niewiedzą w tym temacie, jednak dobrze ze takie filmy powstają i dają do myślenia ludziom, którzy na o dzień nie spotykają się z takimi problemami..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones