PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648982}
7,7 123 326
ocen
7,7 10 1 123326
6,6 22
oceny krytyków
Chce się żyć
powrót do forum filmu Chce się żyć

Moim zdaniem jeden z najlepszych polskich filmów, genialna (!!!) gra aktorska obu filmowych Mateuszów - mały zachwyca, brak słów. Dobrze zrobiony. Podobały mi się momenty ciszy i celowe niedopowiedzenia. Nie mam żadnych zastrzeżeń. 9/10

ocenił(a) film na 8
Melissa86

Jestem pod wrażeniem naprawdę wzruszający film

ocenił(a) film na 9
Melissa86

Film poprostu fantastyczny! chyle czola przed Kamilem Tkaczem i Dorota Kolak a Dawid?? - niejeden slynny aktor nie dalby rady - jestes wielki!!

Melissa86

obejrzała wczoraj ten film , jestem pod ogromnym wrażeniem, gra Ogrodnika jest fenomenalna, to naprawdę sztuka tak zagrać , dla mnie to rola oskarowa, jeszcze dzisiaj mam sieczkę w głowie bo cała moja ideologia legła w gruzach
gratulacje nie tylko dla Ogrodnika bo to już przecież zawodowy aktor a przede wszystkim dla młodego Kamila Tkacz, rośnie dobry aktor, polecam wszystkim ten przepiękny film

ocenił(a) film na 8
Melissa86

Nie zaśmiecając forum chciałbym się zapytać Mateusz od początku nie miał przednich zębów? Pod koniec filmu otworzył buzie i było widać, że nie miał.

ocenił(a) film na 9
luk52

Zęby wyrwali mu w tym zakładzie psychiatrycznym (?), bo źle go karmili (na leżąco) i on w trakcie takiego jedzenia przygryzał sobie wargi do krwi. Jest ten moment w filmie.

ocenił(a) film na 8
Melissa86

A no było nawet w talerzu była krew ale nie skojarzyłem wizyty u dentysty z wyrwaniem zębów. Dzięki.

ocenił(a) film na 10
Melissa86

Brawo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones