PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580746}
6,3 35 735
ocen
6,3 10 1 35735
4,1 11
ocen krytyków
Chemia
powrót do forum filmu Chemia

O miłości, walce, chęci przetrwania, chorobie, byciu ponad a może poza...? Widzę, że kilka osób spiera się w wątkach, o istotę tego filmu - jak zatem jest Waszym zdaniem? Dokończcie...

"Chemia" to przede wszystkim film o.........

Radzik84

Dla mnie odpowiedź jest oczywista. O głodzie życia i miłości, która przetrwa wszystko. :)

ocenił(a) film na 9
Radzik84

"Chemia" to przede wszystkim film o... tym jak czerpać z życia radość chwil nawet jeśli na naszej drodzę pojawiają się przeszkody.

ocenił(a) film na 9
Radzik84

A dla mnie to film o życiu przede wszystkim. Dla siebie nawzajem, a nie obok siebie. I to się chyba właśnie nazywa miłość... nie? :)

ocenił(a) film na 8
ksawery_orkan

"Chemia" to przed wszystkim film o miłości - miłości pięknej i prawdziwej, której nawet choroba nie przezwycięży...

ocenił(a) film na 9
Radzik84

Wychodzi na to, że życie jest miłością. Tak przynajmniej stwierdziła moja żona, jak już wróciliśmy po seansie do domu. Zupełnie inaczej na nią po tym filmie patrzę.

ocenił(a) film na 10
Radzik84

"Chemia" to przede wszystkim film o... dwojgu ludzi, którym udaje się znaleźć najważniejsze uczucie w życiu, którzy mimo przeciwności losu walczą, nie poddają się, dokonują trudnych wyborów i żyją razem. Ze sobą, dla siebie i dla swojego dziecka.

ocenił(a) film na 8
Radzik84


"Chemia" to przede wszystkim film o... tym, że życie w każdej sytuacji może mieć kolor, zapach i smak. Ale najważniejszy jest kolor. I tylko od nas zależy, z jakimi kolorami będziemy przez to życie szli.

ocenił(a) film na 9
Radzik84

Chemia" to przede wszystkim film o... tym jak miłość nawet w trudnych chwilach potrafi dodać piękna każdej chwili naszego życia. Nigdy nie wolno się poddawać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones